Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arka stop far

güzel olur ama boyarken dikkatli olunmalı iyi bir zımpara ve pürüssüz boya şart...

kendim sökemezmiyim arkadaşLar ?

sokersın bence abı bende dusunuorum cunku yalnız kırman gerekebılır camı sonucda soktunmu bıdaha eskı halıne cevırmek ıcın sılıkonlaman lazım kırık cıkma falan bulursan bıde boyarsan sıyaha falan bence gayet hos olur.

Sökebilirsin lakin arkasında ki vidalar 8 lik tir. 8 yarım anahtar ile 3 adet civatası vardır yanlız dipteki civatayı (çamurluğa yakın olan) sökerken dikkat et çamurluk iç sacının arasına düşebilirsin muhakkak mıknatıs bulunsun yanında. Camı sökerkende iyice kızdığın ince bir sacı da kullanabilirsin (hiç sökmedim sadece tahmin yürütüyorum) ya da sert ve keskin ince bir kesme aleti ile zayıflatma sureti ile de plastik camı sökebilirsin diye düşünüyorum. Geri dönmeyi düşünmüyorsan zaten ufak darbelerle kır gitsin plastiği :)

kendim sökemezmiyim arkadaşLar ?

Kendin sökebilirsin ancak stoptaki lens (cam diye tabir ettiğiniz,aslında lens'tir) ile gövdesini birleştiren bi kaynak kordonu vardır..İşte o kordon da lens'in söktüktan sonra parçacıkları kalır..Onlarıda bi tornavida yardımıyla temizleyip,çukur oluşan yerleri slikonla doldurursan bu iş olur...:)

Şık bir görüntü..yakışır.

Geri
Üst Alt