Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracınızın değerini öğrenin

29.950-33.300 TL bence arabanın hak ettiği fiyatı veriyor

Bu arada gider yüz yüze konuşursanız daha düşük fiyat vereceklerdir. Staj yaparken soran çok adam gördüm neden sitenizdekinden daha düşük fiat veriyorsunuz diye...

DOD arabasın ı hemen elinden çıkarmak isteyenler için süper. Ama gerisi olmaz..

2006 Model Jetta 1.6 FSI Comfortline 62.500 küsürlerde

29.950-33.300 TL veriyor

arabana lafım yok temiz olabilir . şu an ikinci el piyasası biraz durgun bu nette fln yazan fiyatlar bi kaç milyar ucuk oluyo pazarda,galeride daha ucuza bulmak mümkün oluyo sizin makinanında selefleri 30 lira fln.

bnm araca 59 dedı :S:S 0 ı 64 ama ben 51e aldım :D satsam araba kullanıp kar yapmıs oluyorum :D

arabana lafım yok temiz olabilir . şu an ikinci el piyasası biraz durgun bu nette fln yazan fiyatlar bi kaç milyar ucuk oluyo pazarda,galeride daha ucuza bulmak mümkün oluyo sizin makinanında selefleri 30 lira fln.
28-29ada var nerdeyse hepsinin bir tarafları değişmiş ön kaput arka tampon 3 parça lokal boya vb.aklıma gelmeyen değişenlere istiyorlar 27-28 bizimkinde çizik bile yok 30 bin liraya zor biraz :)

---------- Post added at 00:00 ---------- Previous post was at 00:00 ----------

bnm araca 59 dedı :S:S 0 ı 64 ama ben 51e aldım :D satsam araba kullanıp kar yapmıs oluyorum :D

Sat gitsin 0 kmsini alırsın yine 51e :D

---------- Post added at 00:01 ---------- Previous post was at 00:00 ----------

Memnunsanız hiç satmasın. Sonuçta ''güzel araba'' :)
Satılık değil bakılık :D

En az 2011'e kadar birlikteyiz Jetta'yla :)

yok ben alıcı değilim arabanı gebertmekte istemem . ama daha yeni satıldı çevremde kız gibiydi 30a gitti . sen sahibinden deki fiyatlara aldanma.

Geri
Üst Alt