Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracımın sunroff lastikleri parçalanmış

Bugün servise gittim su almaz dediler burdan fakat bu lastik fitil için 560₺ fiyat verdiler azım açık kaldı

Bugün servise gittim su almaz dediler burdan fakat bu lastik fitil için 560₺ fiyat verdiler azım açık kaldı

Bence en yakın zamanda değiştir derim servisin her dediğine inanmamak lazım almaz der su alırsa bu seferde altında bulunan elektronik parçalar arıza yapabilir ve fitiller parçalanmış su almış garantiden faydalanamazsınız derler kardeşim. Zaten bu da kolay parçalanacak birşey değil yıkamacınızın makinesinden kaynaklı bir durumda olabilir

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bence en yakın zamanda değiştir derim servisin her dediğine inanmamak lazım almaz der su alırsa bu seferde altında bulunan elektronik parçalar arıza yapabilir ve fitiller parçalanmış su almış garantiden faydalanamazsınız derler kardeşim. Zaten bu da kolay parçalanacak birşey değil yıkamacınızın makinesinden kaynaklı bir durumda olabilir

Randevu aldım gidip sipariş vereceğiz ellerinde zaten Yok garanti için başvuru yapıcaklar ama kabul görmez dediler 560₺ çok fazla geldi lastik fitil için servis dışında bulmaya çalışacağım parçayı

geçmiş olsun da garantiye soktur ne yapıp edip..

Randevu aldım gidip sipariş vereceğiz ellerinde zaten Yok garanti için başvuru yapıcaklar ama kabul görmez dediler 560₺ çok fazla geldi lastik fitil için servis dışında bulmaya çalışacağım parçayı

560 tl cok fazla fitil icin dışardan bul bencede daha mantıklı

Geçmiş olsun. Disaridan basit bir müdahale ile bu hale gelen bir ürünü neden takarlar, ya da neden daha farklı dizayn yapılmaz. Bende de cam tavanlı sunrooflu araç var ama böyle bir şey hayatta olmaz.
Bence bunu garanti kapsamında değerlendirmeleri lazım. Siz de bu konuyu bu şekilde dile getirerek doğuşla konuşun. Cebinizden neden böyle bir rakam çıkacak ki. Saçma. Bir hafta sonra aynısı olacak belki.

Geri
Üst Alt