Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ARAÇ ALIMINDA YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ?

Merhabalar aranıza yeni katıldım, geçen hafta yeni araç almaya karar verdim skoda octavia,superb, vw golf,passat gibi modelleri test ettim,plazalar dipdibe olduğundan birde seat leona bakayım dedim test aracı 1.0 tsi idi araca hayran kaldım performans harika idi sonra 1.4 tsieco 150 vardı test aracı yoktu sadece showroom içi bakabildim şimdi siz değerli tecrübeli abilerimden fr mi excellence mi donanımlarını alayım karar veremedim bu iki model arasında tam olarak ne fark var birde donanım olarak anahtarsız çalıştırma, geri görüş kamerası, kablosuz şarj, 18 inc cant fiyatlarını bilen var mı? ciddiye alıp cevap verirseniz memnun kalırım, iyi ramazanlar, cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim...
aramıza hoşgeldiniz öncelıkle...ekstra hepsinde vardır saydıklarınıza takılı kalmayın..ihtiyacınıza göre karar verebilirsiniz hepsi güzel araclar..arac begenmek cok güçtür kararsız kalır insan..

bence fr alın,bir kere alacaksınız.sonra yolda fr geçerken görünce pişman olmayın

Bencede tercihiniz FR dan yana olsun diger donanimlara göre bence detayları daha hoş , biraz sert ama virajlarda sert olması daha iyi, yakacağı yakıt ise kendi değerlerimi söyleyeyim sakin kullanimimda 6 larda oluyor performanslı kullanimda ise yani bakin karma demiyorum sportta 9 10 litreleri buluyor ort 7.5 litre falan bence 7.5 litre 0 100 u 8 sn olan bi otomobil için gayet makul. Herşeyden önemlisi Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin tercihiniz ne olursa olsun hepsi güzel arabalar :)

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhabalar aranıza yeni katıldım, geçen hafta yeni araç almaya karar verdim skoda octavia,superb, vw golf,passat gibi modelleri test ettim,plazalar dipdibe olduğundan birde seat leona bakayım dedim test aracı 1.0 tsi idi araca hayran kaldım performans harika idi sonra 1.4 tsieco 150 vardı test aracı yoktu sadece showroom içi bakabildim şimdi siz değerli tecrübeli abilerimden fr mi excellence mi donanımlarını alayım karar veremedim bu iki model arasında tam olarak ne fark var birde donanım olarak anahtarsız çalıştırma, geri görüş kamerası, kablosuz şarj, 18 inc cant fiyatlarını bilen var mı? ciddiye alıp cevap verirseniz memnun kalırım, iyi ramazanlar, cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim...

Merhaba, aracı aldınızmı acaba merak ettim, memnun kaldınızmı, izlenimlerinizi öğrenmek istiyorum sakıncası yoksa...
[doublepost=1501549340,1501390955][/doublepost]eşimle birlikte araba yenilemeye karar verdik, ikinci çocukla beraber ailemiz kalabalıklaştı, uzun yolculuklarda konforlu olması da çok önemli, başka araçlarda soğutmalı torpido özelliği olduğunu duymuştum, mama vs için , birde arka kapılarda kilit sistemi nasıl acaba? Arka camlar şoför tarafından kontrol edilebiliyormu ? Yanıtlarsanız çok sevinirim, hayırlı günler ...

Geri
Üst Alt