Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracımda çizik kırmızı iz

Batuhan furkan

Kayıtlı Üye
Merhabalar aracımla bir gün park ederken farkettim sol arka kapımın orada kırmızı çizik olmuş ama sanki çizilmemiş gibi duruyordu aracımı boydan pasta cila yaptırmayı ve seramik kaplatmayı düşünüyorum sizce bu izi o zamana bekletsem mi yoksa şimdi kendi çabalarınla çıkartabilir miyim teşekkür ederim şimdiden.

Ekli dosyalar

• 8DD83C2E-0B05-41E7-8D4D-CF72A689CF39.jpeg
    8DD83C2E-0B05-41E7-8D4D-CF72A689CF39.jpeg
    322.5 KB · Görüntüleme: 45
Çok teşekkür ederim çok sağolun birde aracımda durmadan çizilme vs vs olmaması için nasıl bi koruyucu kullanabilirim ?

Çok teşekkür ederim çok sağolun birde aracımda durmadan çizilme vs vs olmaması için nasıl bi koruyucu kullanabilirim ?
Çok ufak, pasta ile geçecek çizikler için seramik kaplama yaptırabilirsiniz. Ancak az daha derin çiziklere maalesef yapacak bir işlem yok. Ha branda kullanabilirsiniz. Ama uzun vadede araçta harelere yol açacaktır.

Kolonyayla bi silmeyi dener misin ? benim aracımda da bazen ufak kapı çarpmaları sonucu farklı renk boya çıkabiliyo kolonyayla ovduğum zaman gidiyo.Bi deneyin belki sizin de gidebilir

Gerçekten çok teşekkür ederim çıkarttık dün pasta ile uğraşınca çıktı tampon kosmında bi hafif sürtme var en son da full rütüş yaptırayım diyorum

Geri
Üst Alt