Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabama park halinde arkadan vurdular..

abi geçmiş olsun sinirlenmemek deli olmamak elde değil..
erhan kardşeim sanada geçmiş olsun allah bizleri daha beterlerinden korusun

Aminnnnn.... arkadaşlar çok saolun. Ayrıyetten bnm farlara nazar değidi 2 side kırıldı ne iş anlamadım ama olsun yenisi gelir yeterki bizlere bişey olmasın

gokhan abi o tavandaki arka camurlugun uzerindeki gamze kazada mi oldu daha once birsey fln mi dusmustu oraya cok merak ettim onu arka kapinin tam uzerindeki yer

arkadaşlar bugün bende kaza yaptım :( olay otobüs soldan durağa bir anda girmeye kalkınca öndeki aracın bi anda durmasıyla arkadan önden bmw girmemek için yana topladım sağçamurluğu otobüse vurdm. işin kötüsü xenon farlarımı cupra farı die işletmeye gidicekken kaza yaptım farlarım kırıldı :( ama sorun deil bize bişi olmadı Allaha şükür.

Erhanım sanada geçmiş olsun,evet can sıkıyor böyle durumlar ama en azından bizde bir şey yok.

Geri
Üst Alt