Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araç modeli ve kaça alındığı

ben 2008 leon 1.6 stylance 35.500 e almıştım Doğuştan.

2011 model 1.4 tsi style + sunroof 29 eylul de esenyurt dogus otodan 40.100 tl ye aldim

2011 model 1.2 TSI kırmızı+park sensörü style 35.200TL AYGÜV OTO 24 EYLÜL 2010

Adana Seat Kavi den 1.4 tsi stylance+sunroof 2009 modeli 2008 in 1 eylül ünde tam 40 bin tl ye almıştım
Rentel'de daha önceden 1.4 TSI Leon kullanmıştım tav olmuştum zaten..
İstanbul'da Doğuş, Siyah TSI'ımı teslimattan 2 gün önce plakaları bile takılmadan vurmuştu..arabaya gidip baktım arka çamurluğu ve sağ arka kapısı bayaa çizilmişti..Doğuş'un sisteminde başka Leon TSI olmadığını bile bile şansıma güvenip 2-3K Lira civarı düşmelerine rağmen ne alıcam bu arabayı diyip, araştırıp TR çapında sadece 1 tane siyah Leon TSI vardı o günlerde o da Adana Kavi'deydi..
yoksa Adana'ya hayatımda gitmedim.. :)
yiğit tam olarak ne zaman almıştın arabayı bir de sunroof varmıydı sende?

2003 otomatik ibizadan sıkılıp onu yengeme hediye edip 2006 model gri 44bin küsürde leon 1,6 Stylance 2008 ocakta eryadan aldım 26000 tl ye

Bu nasıl konu yahu? Kazıklandığımızı belgelemek gibi bişey :) Ama yeni araç alacaklara da fikir vermesi tarafından bakarsan yararlı.

2010 nisanda 40binTL'ye kredi ile almıştım, dün fuarda aynısını (style + sunroof) 38.500TL'ye görünce canım sıkıldı. Gerçi aldığımdan bu yana işte kendi kullanımımda olan aracımın bana gelişini epeyce aşağılara çekebildim. Zarar ettiğim şu etiket fiyatını, araba için fazladan çektiğim krediyle aldığım lotlarla çoktaaaannn kapatmış durumdayım. Şu anki durumu nisanda yaşasaydım hayatta 0 1.4tsi style leon almazdım.

hic sorma abi benimde canım sıkılıyor.. bende kazık yedim 40.000 TL + 253 TL sigorta.. :( ESP li ama..

2011 model seat leon 1.4 TSI style + sunroof adana kaviden 20 eylülde aldım 39250 TL

Daha niceleri vardır ama keşke 1.6 olmasaydı kardeşim...

2011 model 1.6 TDİ leon düz vites şeker beyazı... kaça aldığımı yazmasam daha iyi olacak... :)

2010 1.6 18000 de arkadaşımdan aldım tüp içinde 35bin lira..

Geri
Üst Alt