Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç alacağım yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sahibinden de ne kadar fazla yeni civic ilanı var . sedanları zibil gibi...

aynen acayip civic var nedendir bilemiyorum kasa falan mı değişiyor da satışa geçti milletq

Hayırlısı olsun caglar... Legacy guzel duruyor.
Valla arkadaslar gecen yılbası kampanyasında 41 e elegance otomatik civic aldık arkadasa; hala 2. elde o rakamdan asagı bi fiyat gormedim. Tutturablirsek muhabbeti anlayacagınız. Civicteki mubareklik nedir hala cozemedim 2007 elegance a adamlar hala 35 36 istiyo....

fuara gelecek kırmızı dizel fr dsg ye çök teşhirden fiyatı kır al paşa paşa bin usta bence ...:confused:

Çağlarcım benim diğer araba var satılık. Hyundai i30 1.6 CVVT Prime otomatik vites 122 bg en full olanı... sunroof+koltuk ısıtma+ deri koltuk + BRC LPG + 45.000 km geçen hafta bakımını yaptırdım 2009 model.. bi-xenon var 17" jantlar + ziebart gold paket + orjinal arka spoiler + ayak pedal setleri + yan rüzgarlıklar... Tamamen orjinal.. Fiyat olarakda en son 35.000 TL'ye bırakıyoruz bilgin olsun yinede :)

Hayırlısı olsun caglar... Legacy guzel duruyor.
Valla arkadaslar gecen yılbası kampanyasında 41 e elegance otomatik civic aldık arkadasa; hala 2. elde o rakamdan asagı bi fiyat gormedim. Tutturablirsek muhabbeti anlayacagınız. Civicteki mubareklik nedir hala cozemedim 2007 elegance a adamlar hala 35 36 istiyo....

Honda'ların 2. el piyasasının maşallahı var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt