Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

APP Plaka Cezası hk.

34PN4766

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar geçen gün havalimanı girişinde trafik polisi çevirmesi sonucu app plakaya 400 lira civarı ceza yazıp aracı bağlayacaktı.. Tatlı dille konuştum rica ettim ve orjinal plakalarımda bagajdaydı ve emniyet kemeri takılı değildi :) zar zor yalvar yakar sadece emniyet kemeri cezası yazdı. Bilginiz olsun affetmiyolar illa bi ceza yazıyorlar.

Bu mesaj iPhone cihazımdan SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Yalnız benim plaka direkt app olarak geldi :)
Yani Seat bayiiden arabayı çıkartırken üzerinde app vardı.

Arkadaşlar geçen gün havalimanı girişinde trafik polisi çevirmesi sonucu app plakaya 400 lira civarı ceza yazıp aracı bağlayacaktı.. Tatlı dille konuştum rica ettim ve orjinal plakalarımda bagajdaydı ve emniyet kemeri takılı değildi :) zar zor yalvar yakar sadece emniyet kemeri cezası yazdı. Bilginiz olsun affetmiyolar illa bi ceza yazıyorlar.

Bu mesaj iPhone cihazımdan SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Sizin app pilaka mühürlümüydü acaba bndede var ama mühürlü bişey derlermii

Yaptırdım bir aydır takmaya korkuyorum bagajda duruyor :))

Heralde odama asıcam bu gidişle :(

gecmış olsun evt applerı affetmıyorlar bu ara sıkıyorlar bızım arkadasa da yazdılar artı sokturup orjınalını taktırdılar

Sizin app pilaka mühürlümüydü acaba bndede var ama mühürlü bişey derlermii

Mühürlü vs hiç farketmiyor yapıştırıyolar

Yaptırdım bir aydır takmaya korkuyorum bagajda duruyor :))

Heralde odama asıcam bu gidişle :(

Ahaha sıkıntı etmeyin takın arabanıza bir sürü arabada var :)

Geri
Üst Alt