Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

APP PLAKA BiLMECESi

Şu an plakaya büyük sıkıntı çıkarıyolar tanık olduğum olayı anlatım araçı muane ettirirken yanımdaki diğer kişinin araçının plakasında vida delikleri olduğu için muaneden gecirmediler app plakada sıkıntı trafik polisleri sıkıntı çıkarıyor. Verenler kendi istemeyenler kendi tuhaf :)

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sadece app değil, normal plakanın üzerinde vida dahi suç. Mobese kameraları okuyamadığı için ağır yaptırımlar var; ayrıca muayeneden geçmiyor.

Sadece app değil, normal plakanın üzerinde vida dahi suç. Mobese kameraları okuyamadığı için ağır yaptırımlar var; ayrıca muayeneden geçmiyor.

Bu olaya sinir oluyorum işte. Arkadaş madem yasak kaldırın piyasadan. Bunları kim piyasaya sürüyorsa 2-3 tanesine yapıştır cezayı dahada çıkmasın ortalığa

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Hani satışı yasaklayamadin (ki yasaklanır) bunlara mühür bile vuruyorlar. Yuhhh attik...
Hem sattir, hem mühür vurdur sonradan muayene den gectirme. Sen veriyon bunu bana, ardından yok olmaz diyon.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt