Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anoraxia Beeza TDI Sport

guzel fotolar engın elıne saglık,arabaya gelcek olursak jantlar banko degısmelı yada o kıpkırmızı seat logosuna b care bulunmalı oncelkle,krom kapak oyle kotu durmuyo ama zewk meselesı ben cok bayılmadım,yukseklık konusunda daha b basılması spacer takılmalı ayrıca lıp de olsa guzel olur kanımca,kazasız belasız

tşkler iyi kötü yorumlarınız için arkadaşlar
-plakaya aylardır üşeniyorum valla
-yayı -5 hr almayı dusunuyorumda bulamıyorum
-lip 4aydır falan duruyo kısmet olursa takıcam:D
-jantlar bencede çok fena ama parama kıyamadım bitürlü (daha doğrusu cupra jantı istiyorum) ama 1-2 ay içinde deişcem inş
-Ogün kıskanmana gerek yok iğrenç pislik herif:D:D
-eline sağlık Engin

tşkler iyi kötü yorumlarınız için arkadaşlar
-plakaya aylardır üşeniyorum valla
-yayı -5 hr almayı dusunuyorumda bulamıyorum
-lip 4aydır falan duruyo kısmet olursa takıcam:D
-jantlar bencede çok fena ama parama kıyamadım bitürlü (daha doğrusu cupra jantı istiyorum) ama 1-2 ay içinde deişcem inş
-Ogün kıskanmana gerek yok iğrenç pislik herif:D:D
-eline sağlık Engin

goruntu acısından cok guzel ama benım onerım kesınlıkle 17 jant takma cunku performansın cıddı anlamda degıscek.Yazılımlı Tdı ı olan b arkadasım 17 taktı hafıf jant olmasına ragmen aynı arabayı 3 boy gecerken zorla gecer oldu.Bana kalsa 16 enkei Rpf01 takarım hem guzel duryo hemde hafıf jantların basında gelıyor

aynen bende oyle dusunuyorum onun yanında konforda sıfıra dusuyo zaten tak tuk gidiyosun.enkei Rpf01 tarzı boyle ultraleggera falan dusunmustum bende oda ince geliyo gozume rpf01 guzel bide dotz mugello ları begeniyorum.ama kesinlikle 16 alcam ne alırsam

evet 5x100. bencede 16 inç al. 17 güzel duruyo ama 16 ile daha iyi yürüyor araba.

ha sıkılınca bana iteleyecen yani:p :D yok ya ben daha buna 2-3 yıl bakarım cocugum gibi sonra guzel planlarım war:D

ha sıkılınca bana iteleyecen yani:p :D yok ya ben daha buna 2-3 yıl bakarım cocugum gibi sonra guzel planlarım war:D

itelemek oldu demi şimdi. sarıyı isteyen kaç kişi var biliyomusun sen. biz burda sana güzellik yapıyoz sen iteliyosun diyorsun. şansını kaybettin valla. yok sana cupra mupra :D:D

Geri
Üst Alt