Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ankarada Trafikte Görülen SCW Dostları

Ben çok sıkıcı bir tipim sizi bayarım kesin :) Hanımdan da izin almak gerekiyor. Çankaya karting turnuvalarına katılmak için bile zor izin aldım valla. Tavsiye ederim ama çok zevkli oluyor.

Duyurular

Çok zevkli valla. Biraz reklam yapayım yapmışken.. Abarttığımı düşünebilirsiniz ama, 14 beygirlik bir kartla pistte tur atmak Lamborgini Gallardo ve Ferrari f430'la 9000 devirlere çıkıp 200'ün üstine çıkmaktan daha zevkli inanın. Gerçi bunu sadece 3 tur yapma şansım oldu ama olsun.. Turnuvada 6 beygirlik arabalarla yarışıyoruz, ama o da inanın Cupra'dan daha çok zevk veriyor bana..

Sinan hocam sabah mahmurluğuyla seni biraz geç gördüm, kusura bakma :) Eldivenle kullanmaya çok alıştım, kontrolü ve sürüş keyfini çok arttırıyor, artık onsuz kullanmanın tadı olmuyor; herkese tavsiye ederim.

Kadir hocam, size rast gelmeyi ben de çok istiyorum :) Ne zamandır sarı bir Leon görmek nasip olmadı.

Geçen hafta Aydınlıkevler'de speed blue bir Leon gördüm, tam göremedim ama o da Cupra olabilir. Bir de portakal rengisini görebileydik..
preview.jpg
koray abi bende eldiven takıyordum oncekı aracımda ama bnm ellerım cok hareketlı:) eldıwen mani oluyorrpuhaha ayrıca cupram olsaydı kask bıle takardım:) puhaha 105 hpde pek gerek duymuyorum:D bende uyelerımızde portakal hıc gormedım yokmu hıc portakalcı:):) beyaz guvercın war kara şimşek war alew topu war:D sarı taksi boyaaalıııı warpuhaha agresif mawiimiz war:) yeşil başlı gövel ördeğimiz warrpuhahahatta bnm yeşil ördek dün satıldı:D ama portakalımız yok sanırım cınciş pembe bile gördüm gordionda

Dün akşam saatlerinde Elvankentte ZIU 52 plakalı scw sticker lı beyaz seat görüldü...

Kadir hocam, bu sabah sizin aracı görünce heycanlandım valla.. Çok güzel yapmışsınız aracı, yakından gördüğüm en güzel Leon sizinki, mâşallah. Yalnız, size bizim araba nasıl basıyor bir göstereyim heyecanıyla sanırım biraz fazla hızlı gittim, sonra bekledim bekledim ama galiba siz Gordion'un oradan döndünüz. Buna çok üzüldüm, çünkü tam inceleyemedim sizin aracı. Biraz da sizden kaçtım gibi oldu gibi hissettim, böyle bir izlenim bıraktıysam kusuruma bakmayın..

bikaç gün önce balgat ibs motorsport önünde beyaz leon gördüm siteden sanırım maşallah aracına :) bide yine yine bikaç gün önce panorada yanılmıyosam 23 plaka leon gördüm gri renk onada maşallah :)

Dün akşam saat dokuz gibi panoranın orda siyah leon gördüm arkasından geçerken korna çalıp selam verdim

Dün akşam saatlerinde stickerlı 06 DRY 087 Leon sokulllu civarında görüldü...

Scw sticker lı Aero lu gri Leon ..ivedik org sanayiye giderken gördüm. Kim bilmiyorum? Kornaya bastın .. Kornayla da selama karşılık verdim;) gerçi bu olay bi kaç gün önceydi :p :)

Geri
Üst Alt