Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anadolu kavağı çıkarması ...

Telsiz ne içindi? Ne amaçlı kullancaksınız? Organizasyonlar içinmi? :)

üşütüceksiniz abicim nasıl rüzgar esiyor orada..serhata soruyorum yenge gördü mü acaba bu berdush fotolarını..yani kısacası izin aldın mı kardesim sen??

serhat'ın izin almasına gerek yok sanırım ben içmeye gidiyorum der ve gider:)

Bende öyle biliyorum ama sanırım sakaryaya kendini yanlış tanıtmış Serhat bu yanlışın düzelmesi lazım gibi geldi bana :)

üşütüceksiniz abicim nasıl rüzgar esiyor orada..serhata soruyorum yenge gördü mü acaba bu berdush fotolarını..yani kısacası izin aldın mı kardesim sen??

Sen hala kunusumomusun kardeşim benim izin almaya ihtiyacım yok fotolarda görüldü sen bi oyuna giricem dedin evde pc camdan gidiyodu :D Faruk abiye soralım istersen o ne diycek :D

serhat'ın izin almasına gerek yok sanırım ben içmeye gidiyorum der ve gider:)

Saol Cezmi Abi Beni Tanımışsın Bu Konuda Büyük ve İyi Bir Örneksin Bize :D

Bende öyle biliyorum ama sanırım sakaryaya kendini yanlış tanıtmış Serhat bu yanlışın düzelmesi lazım gibi geldi bana :)

serhat abı ızın falan dıyorlar abı ne oluyo:D

Ataşehirli Kardeşim Benim.... :)

Abi bence ikiside boşa konuşuyor, Serhat'ta Kıvanç'da izin almadan adımını dahi atmıyorlar şahidim :D Kim bilir Serhat şurdayım burdayım diyerek kaçmıştır yoksa sıkımı gidecek..:)

SCW genelde kılıbık zaten:)serbay fakat en güzelide budur.

Bi anket yapmak lazım,SCW'de kim daha kılıbık diye...:D

Faruk Abi,Kıvanç,Mert Abi,Serhat,Cezmi abi ve daha niceleri.. :p :D

Geri
Üst Alt