Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amann!! Porsche GT3 vs CBR1000RR vs R1 - INSANE VIDEO!!!

Balık ye balık, fosfor hafızayı güçlendiriyor :)

dumansız hava sahasına bi destek de Erhan'dan geldi.. :D :D :D

orda bi yerde efsane konrta çekiyo. ama yiğite katılmamak mümkün değil trafik çok zayıf . bu dayıyı bi ikinci köprü yoluna sokucan.:D

oyoyoyoyooooooyyyyyyyyyyy Erhannnn, bravo aga harbiden konuya çok hakimsin :D:D:D Seviyorum sizleri yahu.

adam yola da arabaya da fazlasıyla hakim, sanırım daha önceden sıkça kullandığı bir güzergah olsa gerek.

Bu videodan sonra birde porsche hastalığı başlar bende olmadı şimdi cıkcıkcıkcık....

Eyvallah Faruk Abi :D

Ya beyler tamam trafik seyrek falanda adamın makas attığı hızı ben düzlükte yapınca ki o kadar bile yapamamışdır bir garip oluyorum :) Arkasını bıraktığı poziyonu toplamak öyle her baba yiğidin harcı değil :) Bizim trafik makasçılarıda onları yapamaz. Bu video benim number 1'ımdır yada RS4 M5 makas videosudur :D

Eyvallah Faruk Abi :D

Ya beyler tamam trafik seyrek falanda adamın makas attığı hızı ben düzlükte yapınca ki o kadar bile yapamamışdır bir garip oluyorum :) Arkasını bıraktığı poziyonu toplamak öyle her baba yiğidin harcı değil :) Bizim trafik makasçılarıda onları yapamaz. Bu video benim number 1'ımdır yada RS4 M5 makas videosudur :D

offff izledim o video yu yaa benim favorimde o işte mukemmeller yaa canım cekti bi izleyim:D

Geri
Üst Alt