Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Almalimiyim

Lewq22

Kayıtlı Üye
Herkese iyi aksamlar seat leon 2016 dsg150hp almak istiyorum az km de 90 - 95 bin butcem 2017 mauel mi yoksa 2016 dsg mi kararsiz kaldim arac piyasisi cok yuksek ulkemizde parada kolay kazanilmiyor ilk aracim olucak insallah golf mu jetta mi honda mi derken leon daha cazip geldi bana sizin fikirleriniz nedir yardimci olurmusunuz almali miyim ?

Son düzenleme:
DSG araç hiç kullanmadıysan mutlaka DSG almalısın.Çünkü o rahatlığa alışılınca araç sürmek gerçekten keyife dönüşüyor. DSG alacağın aracı dikkatli test etmeni öneririm.Tüm bakımları eksiksiz yetkili serviste yapılmış mı? Aracı alacağın kişi sahibinden mi? vs Bu devirde galeriden araç almayı düşünmezdim. Çünkü verilen para 2.el piyasasına göre gerçekten çok fazla..Seat araç alanlar (çok büyük bir bölümü) gerçekten aracını seven ,ona aşkla (tabiri caizse) bağlı insanlar.Araç olmasa bile showroomda aylarca sıra bekleyip ille de SEAT alanlardan oluşuyor. (Arkadaşım 2 ay yaklaşık aracının İspanyadan gelmesini bekledi) o yüzden sahibinden almanı öneririm. 2016 model araç yaklaşık 20-30bin aralığında olmalıdır. Çok fazla ise kiralık vs araçtan dönme olabilir.Opsiyonlara dikkat etmelisin. Alcantra döşeme var mı? jant 18 inç mi? Ekran büyük mü? 6,5 inç - 8inç vs. Çünkü sonradan donanım eklemek çok daha fazla pahalıya geliyor. Son olarak inşallah seni pişman etmeyen uzun yıllar kullanacağın bir araç alırsın..

Trim seslerine hazirlikli ol cozumu araci komple sokup ses izalasyonu yaptirmak demedi deme ona gore dsg mi manuel mi orasi sana kalmis biraz sans isi dsg hic sorunda cikarmaya bilir ikinci ayda dsg cokebilir ama otomatik arac candir manuel isgenceden baska birsey degil

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

dsgnin 150ligi var mi?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt