Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alhambra yenilendi...

zafa38

Kayıtlı Üye
Sonunda seat duzgun bi konsol yapabilmiş Helal olsun içi ve konsol muhteşem olmuş bu sefer...

Jerky

Kayıtlı Üye
geçen gün Top Gear'ın MPV bölümünü izledim tekrardan..
dedikleri gibi kesinlikle bana da hep öyle gelmişti bagajda açıkcası ben yolcu taşımak istemem çok tehlikeli bunun dışında evet bi kaç göz var ekstradan bişiler koymak için ama onlar da aradaki fiyat farkına değecek bişi bulamamışlardı Scenic ve C-Max'te..

testi hatırlıyorum yiğit eskiydi onda en hızlı mvpleri test ettiler. Opel Zafira OPC (ZGR) Ford S-Max ve mercedes B200 testiydi :)

YCO

Kayıtlı Üye
yok abi o video değil..
dediğim videoda bi geceliğine taksici olarak Ford ve Renault'yla çıkıyolar test ediyolar.. :)

kurtbil

Kayıtlı Üye
Guzel olmus bence ama su dıreksıyona nedense bende alısamadım basıt b durusu var acıkcası.Uzun yolda dolusup rahatca seyahat edılebılcek b araba gıbı gozukuyor,konsol Vw etkılı guzel olmus bence

karapale

Kayıtlı Üye
çok güzel olmus caddy ve transporter satışları düşer bence..fiyatı ne olacak acaba..

serkanreis

Kayıtlı Üye
bence güzel yapmışlar geniş aileler için ideal bi araç

Nusret

Kayıtlı Üye
Çok hoş olmuş aile için çok ideal bir araç olmuş.

Üst Alt