Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alhambra yenilendi...

Sonunda seat duzgun bi konsol yapabilmiş Helal olsun içi ve konsol muhteşem olmuş bu sefer...

geçen gün Top Gear'ın MPV bölümünü izledim tekrardan..
dedikleri gibi kesinlikle bana da hep öyle gelmişti bagajda açıkcası ben yolcu taşımak istemem çok tehlikeli bunun dışında evet bi kaç göz var ekstradan bişiler koymak için ama onlar da aradaki fiyat farkına değecek bişi bulamamışlardı Scenic ve C-Max'te..

testi hatırlıyorum yiğit eskiydi onda en hızlı mvpleri test ettiler. Opel Zafira OPC (ZGR) Ford S-Max ve mercedes B200 testiydi :)

yok abi o video değil..
dediğim videoda bi geceliğine taksici olarak Ford ve Renault'yla çıkıyolar test ediyolar.. :)

Guzel olmus bence ama su dıreksıyona nedense bende alısamadım basıt b durusu var acıkcası.Uzun yolda dolusup rahatca seyahat edılebılcek b araba gıbı gozukuyor,konsol Vw etkılı guzel olmus bence

çok güzel olmus caddy ve transporter satışları düşer bence..fiyatı ne olacak acaba..

bence güzel yapmışlar geniş aileler için ideal bi araç

Çok hoş olmuş aile için çok ideal bir araç olmuş.

Geri
Üst Alt