Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alfa 149..

bu adamı yakalarlarsa direkt kovarlar.. :D

şimdilik sadece bu foto var o da söylentiymiş..
ama dedikodular MiTo'ya çok benzeyeceği yönünde..

d1af8cb79c3d4337860230d.jpg

alfa-mito-face.jpg

ha bu arada söylentiymiş demişsin de araç üretildi,frankurt fuarinda tanitilip satışa başlanacak..konsept olup söylenti olsa anlarım da artık araç seri üretime girdi yani =)

ulan her yerde konsept diyo ya da tahminde bulunuyolar..
onların yalancısıyım naapim..Frankfurt Bostancı'ya biraz uzak kalıyo takip etmesi zor.. :D

ulan her yerde konsept diyo ya da tahminde bulunuyolar..
onların yalancısıyım naapim..Frankfurt Bostancı'ya biraz uzak kalıyo takip etmesi zor.. :D

hahahahah yarıldım...
takip ettiğin siteler kötü o zaman..milliyetten arabam.com dan ntvmsnbc den takip edersen çok geride kalirsin...
www.worldcarfans.com
www.autotitre.com/forum da marka forumlarını tara...özellikle bu sitede leon topic'i 700 sayfa ve benim pc deki arşivin hatrı sayılır bi kısmı bu topicten.
seat haberleri için www.seatcupra.net

seat uygulamaları için www.leon2passion.com forumu..yanlız site fransizca..önce yahoo'nun babelfish sayfasina girip siteyi fransizcadan ingilizceye çevrtip öle giricen...

ne ntv'si la..
burda görev sana düşüyo net kurdu..açarsın otomobil dünyasıyla ilgili haberleri artık.. ;)

ne ntv'si la..
burda görev sana düşüyo net kurdu..açarsın otomobil dünyasıyla ilgili haberleri artık.. ;)

o kadar site paylaştim,kalkip haberleri ben mi açicam yawrum..ayaklı gazete sensin sen paylaşirsin =)

bunun adı lagaluga..
yukarda konu aç seçeneği var biliyon zati.. :) ;)

italyan arabalarından bi tek ferrari'ye binerim..-binerdim-yok yok onada binemem(en uygunu bu oldu) :) :)

Geri
Üst Alt