Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aerolandim

Hayırlı olsun kazasız belasız sürtmeden kullanın:)Bencede güzel bir jant iyi olur yay olayına birşey diyemem kullanıma bağlı:)

xx

Evet yay sadece seat sport 3.5:eek:key: kesinlikle tavsiye ederim

hmm simdi dusunmeye basladim :) peki taktiktan sonra konfor ve alti surtme konusunda cok etkiledi mi :)

Surtme falan olmuyor kesinlikle ..dusun kaldirima parkediyorum arada..ama kazanci cok diyebilirim..yol tutus ve gelen sportif his..

MaşeAllah çok güzel olmuş güle güle kullan..inşeAllah

Surtme falan olmuyor kesinlikle ..dusun kaldirima parkediyorum arada..ama kazanci cok diyebilirim..yol tutus ve gelen sportif his..

surus ozellikleri ok, peki konforda farklilik hissettin mi .. senede bi kac kez falan sehir disinda kotu yollarda da kullanma durumum olabilir benim, coilover daha mi mantikli acaba, boyle durumda yukseltilir en azindan :confused:

surus ozellikleri ok, peki konforda farklilik hissettin mi .. senede bi kac kez falan sehir disinda kotu yollarda da kullanma durumum olabilir benim, coilover daha mi mantikli acaba, boyle durumda yukseltilir en azindan :confused:

Acikcasi negatif bir dusme olmadi konforda aksine daha da iyi oldu..coilover tabiki daha iyi:eek:key:

kaldırımlardan uzak kazasız günlerde kullanın inş..

araba metres gibidir hiç yemem demez!! aero taktır olur, jant+yay hay hay onuda yer ardından chip,... hiç olmaz demez :D :D

Geri
Üst Alt