Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aerolandim

sagol Erkan.. bbs ch guzel jant.. siyah jant gider mi acaba beyaz arabaya:confused:
Ender beyaz araç siyah bir jant kombiniyle güzel olur ama bence bir balo duşun ordaki görevli personelin hepsi aynı kıyafeti giyer ya bana öyle geliyor..bbs jant ile de balonun en asil ve gösterişli objesi oluyorsun:D

hmm esneyememe mevzusu mantikli geldi.. .yay olayini erteleyecem galiba.. cunku benim bu yaz koy yollarina cikma durumum var :D nolur iblmiyorum oralarda .. tam 3.5 mu dusuyor acaba 3.5 takinca, seat in orjinal yayini dusunmedin mi .. surtme konusunda evet daha dikkatliyim eskiye oranla cikintilar artti arabada bakalim :) gecmis olsun sana da bisey olmamistir umarim.. tesekkur ederim Murat tecrubelerini aktardigin icin

15-20 cm dolaylarında ufak bi çizik oluşmuş abi o moralimi bozdu :( 3cm düşürdüğünü söylüyor eibach fakat tam 3 düşmüyor araç.. 2 - 2,5 cm filan düşüyor sanırım ama tatlı bir görüntü oluştu diğer türlü leylek gibi kalıyordu araç :) Orjinal yayı düşündüm fakat pahalı geldi.

Ender beyaz araç siyah bir jant kombiniyle güzel olur ama bence bir balo duşun ordaki görevli personelin hepsi aynı kıyafeti giyer ya bana öyle geliyor..bbs jant ile de balonun en asil ve gösterişli objesi oluyorsun:D

sagol erkan ornek guzeldi :) sendekiler bbs mi su an

15-20 cm dolaylarında ufak bi çizik oluşmuş abi o moralimi bozdu :( 3cm düşürdüğünü söylüyor eibach fakat tam 3 düşmüyor araç.. 2 - 2,5 cm filan düşüyor sanırım ama tatlı bir görüntü oluştu diğer türlü leylek gibi kalıyordu araç :) Orjinal yayı düşündüm fakat pahalı geldi.

marspiyelde miydi bozma moralini oluyor boyle seyler, rahatsiz edici derecedeyse yaptir gozune takilmasin :) bi sure leylek takilayim ben bakalim :) jant lastik olayini halledeyim .. sagol murat :)

sagol erkan ornek guzeldi :) sendekiler bbs mi su an
Su an orjinaller üstünde ender.. Aile durumlarından dolayı coil veya yay takamiyacagim için çıkardım siteden bir arkadasımıza verdim..ama jant alsam yine bbs alırım hiç düşünmeden..benim gözümde Leo'na takılan her bbs jant iki sevgilinin buluşması gibidir<3

hayırlı olsun abi, güle güle kullan
yay olarak -5 i de düşünebilirsin, kullanım alışkanlıklarını bilmiyorum ama ben pek sıkıntı yaşamıyorum. 3,5 luk yaydan daha konforsuz değilim şu an 5liklerle. ama konfor kaybı muhakkak var

hayırlı olsun abi, güle güle kullan
yay olarak -5 i de düşünebilirsin, kullanım alışkanlıklarını bilmiyorum ama ben pek sıkıntı yaşamıyorum. 3,5 luk yaydan daha konforsuz değilim şu an 5liklerle. ama konfor kaybı muhakkak var

sagol ozan, yandan foto var mi ne kadar inik duruyo senin arac bakayim :)

Geri
Üst Alt