Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aero tampon

erayozcnr

Kayıtlı Üye
Merhabalar, aero tampon taktırmak istiyorum ve 2 firma arasında kaldım biri güneşli garaj diğeri namtuning acaba yaptıranlar geridönüş sağlayabilirler mi yardımcı olmak adına nasıl kaliteli hizmet veriyolarmı?

Merhabalar, aero tampon taktırmak istiyorum ve 2 firma arasında kaldım biri güneşli garaj diğeri namtuning acaba yaptıranlar geridönüş sağlayabilirler mi yardımcı olmak adına nasıl kaliteli hizmet veriyolarmı?

Güneşli garajdan alıp memnun olan kişiler vardı nam için birşey diyemem fazla duyduğum bir yer değil
Beyaz garaj vardı astuning var montajı farklı yerde yapılacak ise başında durun

Ben aeroyu RS Tunning’den sipariş vermiştim ama montaj işini DP Tunning’te yaptırmıştım ve işçiliğinden ve ilgilerinden dolayı baya da memnun kaldım.

Uzun zaman oldu taktıralı. Siz en iyisi ilgili yerle iletişime geçip fiyat alabilirsiniz.

Hocam 1 sene önce montaj boya dahil 1200 tlye yaptirmistim İzmir Srk da . Cuk diye oturdu

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210305-215800_Gallery.jpg
    Screenshot_20210305-215800_Gallery.jpg
    363.3 KB · Görüntüleme: 69
Geri
Üst Alt