Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

abilerim acil yardım

sahmet1988

Kayıtlı Üye
ibiza sipariş vermiştim onun aynı parasına leon 2015 model 14 bınde 1.2 tsi 105 hp araç buldum. kafamı bulandıran bunarananın 2015 haziran ayından sonraki cıkanlar 110 hp miş şimdi bunun ikisi arasında ne fark var ikiside 175 tork bir tanesi 175 tork/4000 rpm 110 luk olan 175 tork/1400 rpm bu dahamı güçlü oluyor arabayı bu arada 60 bine alacam. birde bunlar kaç valf lğtfen abilerim acil hemen yazın....

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

çok büyük fark yok ibizamı leon mu dersen yeni kasa ibizada fena değil ama leon ayrı bir tad 2016 1.2 110 luk kullanıyorum hem yakıt hem performans üzmüyor keyif veriyor

hocam vallahi çok korkuttular beni 110 luk torku 1400 devırden itibaren verırken 105 lik 4000 bin devırde vermeye başlıyormuş bu çok önemli.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

çok performanslı kullanmıcaksan büyük sıkıntı değil bence ibizanın hangi motoru sipariş verdin

pazarlık payı vardır muhakkak 65 e düşerse fiyat ibiza için büyük kapora vermediysen leon derim

geri alıyosan leon derim 2016 da zaten alan kişi sunroofla beraber 62000 liraya aldı yükselen piyasayla o paraya leon alınır kmsi iyi 15000 bakımıda yapılmışsa al arkana bakma

Geri
Üst Alt