Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

A5 Sportback 2.0 TDI quattro & Yeni BMW 520d

bmw o kadar fark edecegını dusunmuyorum arkadan cekıs gucu elde ettıkten sonra 1.5 metra saft cevırıyor elde ettıgı gucte kayıp meydana gelıyor

Geçen hafta yurt dışındaydım ve galeride yeni kasa 5 in içine bindim ve dıştan baya bi bakakaldım..bi mercedes hayranı olarak eski güncel yeni 5 serisini her zaman tercih ederim

her halukar da A5 alirdim..kalite olarak bence daha iyi!!ve quattro.yeni 5de distan güzel ama ici eskisiyle hemen hemen ayni

benim tercihim audiden yana olurdu A5leri beğeniyorum bide 4 çeker

ikisi de çok beğendiğim arabalar, ama A5 biraz daha genç işi ve sportif olduğundan şu an tercihim A5 olurdu, 4x4 de cabası

bmw o kadar fark edecegını dusunmuyorum arkadan cekıs gucu elde ettıkten sonra 1.5 metra saft cevırıyor elde ettıgı gucte kayıp meydana gelıyor

Önden çekişli araçlarla arkadan çekişli araçlar arasında fazladan %1-2 gibi bir güç kaybı oluyor. Bence bu o kadarda önemli bir olay değil. Sonuç olarak arkadan çekişli araçlar gücü yere daha iyi aktarıyor.

BMW gücü iletmek konusunda başarılı bi markadır..
bunun yanında önden motorlu itişli ya da önden çekişli aynı güçteki araba arasındaki fark, güçler yükseldikçe daha belli olur..bu rakamlarda o kadar çok fark etmez..

Bu ay yeni kasa E350 CGI mercedesle Yeni BMW 535i yi kıyaslıyorlardı Autocar dergisinde.Bmw 3 lt motoruyla 0,5 lt mercedesten az hacimli olmasına rağmen hem daha yüksek güç üretiyor (hp vetork olarak)hemde daha düşük devirde veriyor bu gücü mercedese göre.Hızlanmalarda da normal olarak daha iyi Merc e göre ve fren testlerinde 1 mt daha çabuk duruyor gene Merc e göre.Kısaca Merc tokadı yedi F10 kasa 5 serisinden...
Yol tutuşundan bahsetmiyorum bile çünkü o bir BMW...

Bu ay yeni kasa E350 CGI mercedesle Yeni BMW 535i yi kıyaslıyorlardı Autocar dergisinde.Bmw 3 lt motoruyla 0,5 lt mercedesten az hacimli olmasına rağmen hem daha yüksek güç üretiyor (hp vetork olarak)hemde daha düşük devirde veriyor bu gücü mercedese göre.Hızlanmalarda da normal olarak daha iyi Merc e göre ve fren testlerinde 1 mt daha çabuk duruyor gene Merc e göre.Kısaca Merc tokadı yedi F10 kasa 5 serisinden...
Yol tutuşundan bahsetmiyorum bile çünkü o bir BMW...

hangi 3L motoru abi o. ??
bildiğim 3L atmosferik, çift ve tek turbosu var o motorun..F10'larda tek turbo olan olması lazım yeni nesil..çiftten teke indirdiler..velakin o motor çok başarılı bi motordur zaten..135i ne de güzel olurdu.. :) :)

Geri
Üst Alt