Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

95 oktan - 97 oktan

Emre değerler 97yi karşılamıyor davası tamamen bayi ile alakalı osla gerek. Hiç bir dağıtıcı firma deposundaki malı laboratuvarda test etmeden bozuk malı piyasaya sürmeye yeltenemez. Eğer bu anlaşılırsa hiç bir marka bunun hesabını ödeyemez. Yakıt kalitesi tamamen bayinin depo ve hatlarına gösterdiği titizlikle alakalı bir olay.

Bende bazen 95 olmadığı için 97 doldurduğum oluyor..Banada sanki çekişte bi artış oluyormuş gibi geliyor,yada psikolojik olarak öyle geliyo..:D

Emre değerler 97yi karşılamıyor davası tamamen bayi ile alakalı osla gerek. Hiç bir dağıtıcı firma deposundaki malı laboratuvarda test etmeden bozuk malı piyasaya sürmeye yeltenemez. Eğer bu anlaşılırsa hiç bir marka bunun hesabını ödeyemez. Yakıt kalitesi tamamen bayinin depo ve hatlarına gösterdiği titizlikle alakalı bir olay.

sonuçta bize bayiden depoya girmiyormu abi.

birde şöyle bir durum var. ben totalin buradaki bir bayisini kullanıyorum genelde. ama aldığım 97 opetindi. totali kullanmaya başlama sebebimde daha önce golf fsi aracımdaki vuruntu sorununun çözümü bu totalden aldığım 95 oktan idi. vuruntu falan kalmamıştı. ama arada başka bir istasyondan aldığım zaman şakır şakır avans vuruyordu. 95 i karşılamamadığı için oluyordu bu. zaten fsi kullanıcıların büyü çoğunluğu sonradan 97 ve 100 kullanmaya başlayarak çözdüler.

tsi da ise sıkıştırma oranı daha düşük olduğu için vuruntu yok ama hafif titreşim var onun yerine.

Arkadaslar cekiş fark edilicek kadar fazla olucagını sanmıyorum okadar farkettirmez cunki bu cok ince bi nokta... birde 105 oktan wardı bi ara opette ama kalktı heralde

Arkadaslar cekiş fark edilicek kadar fazla olucagını sanmıyorum okadar farkettirmez cunki bu cok ince bi nokta... birde 105 oktan wardı bi ara opette ama kalktı heralde

çekiş farkı şöyle. düşük devirdeki anlık gaz tepkileri bir miktar iyileşiyor. yoksa 0-100 değer 1 2 sn azalmıyor :)

Mümkün oldukca 97 oktan alıyorum süper oluyor ve opet i tavsiye ederim benzininden hiç sıkıntı yasamadım

Emre evet depoya bayiden giriyor, yani yakıtına temizliğine güvendiğiniz bayiden sürekli almaya çalışın ona değinmek istedim burada.

Emre evet depoya bayiden giriyor, yani yakıtına temizliğine güvendiğiniz bayiden sürekli almaya çalışın ona değinmek istedim burada.

o konuda azami dikkat ederim abi zaten sürekli gittiğim yerlerde yakıt aldığım yerler bellidir. markadan ziyade istasyonlar. ama toplamda total yakıtını daha başarılı buluyorum. hayatta almayacağım istasyonda shelldr.

o konuda azami dikkat ederim abi zaten sürekli gittiğim yerlerde yakıt aldığım yerler bellidir. markadan ziyade istasyonlar. ama toplamda total yakıtını daha başarılı buluyorum. hayatta almayacağım istasyonda shelldr.

ilginc bişey neden shellden almıyosun? bende shell den sasmıyorum ve bi kac cupracı var forumda shell 97 den sasmayan... ama istasyon kotuyse onu bilemem her shell de kotu olamaz...

Geri
Üst Alt