Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

8 goz (on ve arka ) park sensoru ariyorum

Punisherkp

Kayıtlı Üye
arkadaslar park sensoru almak istiyorum fakat ekran fln istemiyorum sadece ses ile ikaz eden modelden fakat on ve arka tampon icin olan bir model ariyorum sahibinden de bulamadim warsa gordugunuz bir urun paylasirsaniz sewinirim.

Kobra ve Cenmax satılıyo VW grupta ne zamandır..2'sinden biri olmasında fayda var.. :)

ön tarafa uygun kitleri var mı bilmiyorum ama yüksek ihtimalle vardır..

bu ön arkanın çalışma prensibi nasıl oluyor? arkadaki geri vitese bağlıyoruz önü neye bağlıyoruz?

bu ön arkanın çalışma prensibi nasıl oluyor? arkadaki geri vitese bağlıyoruz önü neye bağlıyoruz?

Her markada aynı mı bılmıyorum ama audıde park sensoru tusu var bastıgınız zaman ortada kı ekranda onden arkadan ekranın uzerınde ne kadar mesafe kaldıgını gosterıyor

sonradan takılanlar belli bi mesafeden sonra otomatik ötmeye başlar..
fabrikasyon ön sensörler genelde tavan lambasının yanından tuşla çalışır..

sonradan takılanlar belli bi mesafeden sonra otomatik ötmeye başlar..
fabrikasyon ön sensörler genelde tavan lambasının yanından tuşla çalışır..

vectralarda öndekiler için bir tuş vardı teybin altında ama ona basmasanda ötüyordu belli yakınlığa geldiğinde acaba geri vitese taktıktan sonra belli bir süre mi aktif kalıyordu onu hiç denememiştim

vw passat için... geri vitese takınca arkalarla beraber önde aktif oluyor yada vitesin yanındaki butondan sensörler aktif edilebiliyor ön ve arkanın ses tonlarında farklılık var bu şekilde ses tonuna göre aracın ön veya arkasından bir cisme yaklaşıldığı RCD510 ekranından ve sesten anlaşılıyor. kapanma olayıda aracı geri ileri manevralarını yaptıktan sonra ileri yönde 20. km hıza ulaşınca kendiliğinden kapanıyor. çok kullanışlı bişey bulunabilirse bende aracıma yaptırmayı düşünürüm. kanımca vw servisleri bu konuda yardımcı olabilirler

citroen c5 modelinde ön park sensörü sürekli açık konumda duruyor.Mesela sıkısık trafıkte duruyorsunuz onunuzden yaya gectı hemen dıııııııııııııııtttt otuyor mubarek :)

Geri
Üst Alt