Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

701hp S2000 From Hell

haa o zaman ayberke sormalı ne hissedersin diye :D :D onun cevabına göre s2000 alalım veya almayalım...
Senin arabayla gidelim derim abi :D Çare tükenmez. S2000 3 kişi almıyor ama şöyle bir avantajı var: 1 erkek 2 bayan alabiliyor :D

---------- Post added at 11:07 ---------- Previous post was at 11:07 ----------

abi ben iki kişiyi geçtim bi s2k alsam ben o arabaya zaten sığmıyorum aldğm arabaya herkesten önce ben binemem :D

Sığmanın çareleri var. Koltuğu rayından söküp sabitleyince bayağı yer açılıyo.

Senin arabayla gidelim derim abi :D Çare tükenmez. S2000 3 kişi almıyor ama şöyle bir avantajı var: 1 erkek 2 bayan alabiliyor :D

---------- Post added at 11:07 ---------- Previous post was at 11:07 ----------

Sığmanın çareleri var. Koltuğu rayından söküp sabitleyince bayağı yer açılıyo.

sen bendeki göbeği görmedin demi :D

sagolasın koca kafa guzel video

fotodakiler aldatmasın seni :) istanbulda 17 aralık 2007 tarihinde şuanki halimden yaklaşık 15 kg hafifken direksiyon olan tarafa oturamadm. yok geri almak faan bunlar ancak bahane olur orjinaline sığıyormuyum sığmıyorumuyum olay budur.

Sen sığmıyorsan S2000 yaramaz zaten :D

Helal olsun stock internall ile o güçlere ulaşmışlar... S2000'i seviyorum ya tipi felan herşeyi çok hoş..

Geri
Üst Alt