Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

701hp S2000 From Hell

700hp'lik hangi araba 2.000 - 3.000 kilometre sağlıklı kullanılıyor :) ? ( Bakım yapmadan vs. )

e bende onu dıorum ıste ayberk:) eyvallah adamlar gzl yapmıslar ama stock motorun bu guce dayancagı en fazla 2-3k dır hadı olsun 5k o da 100 le uzun yol yaparsa:)onemlı olan 700bg yapıp 3-4 sıkmalık araba olması mı yoksa herseyıyle yapılıp 700bg olması mı

e bende onu dıorum ıste ayberk:) eyvallah adamlar gzl yapmıslar ama stock motorun bu guce dayancagı en fazla 2-3k dır hadı olsun 5k o da 100 le uzun yol yaparsa:)onemlı olan 700bg yapıp 3-4 sıkmalık araba olması mı yoksa herseyıyle yapılıp 700bg olması mı
400hp'lik Cupra ne kadar sağlıklı olabilir Can? Kaldırabiliyor diye bir laf almış başını gidiyor. Herşey kullanımla alakalı aslında. Chipli bi Cupra'yı da, kullanımla 2.000 3.000'de bir sanayiye sokabilirsin. Atmosferik olmadıkça bu iş böyle :) Ki Cupra'nın stock internalleriyle, 700hp gibi bir güce, bu video süresi kadar ancak dayanabileceğini düşünüyorum :)

400hp'lik Cupra ne kadar sağlıklı olabilir Can? Kaldırabiliyor diye bir laf almış başını gidiyor. Herşey kullanımla alakalı aslında. Chipli bi Cupra'yı da, kullanımla 2.000 3.000'de bir sanayiye sokabilirsin. Atmosferik olmadıkça bu iş böyle :) Ki Cupra'nın stock internalleriyle, 700hp gibi bir güce, bu video süresi kadar ancak dayanabileceğini düşünüyorum :)

ben cupra ıle s2k yı bıle karsılastırmadım guzel kardesım nıe sımdı alman vs japon yapıosun:) benım dedıgm eyvallah adamlar 700 bg stock ınternall ıle yapmıslar ama cok uzun omurlu olmaz dedım:) he b de S2k nın en buyuk avantajı devır cevırmesı tak Aem beyın 9k cevır gt35 de koysan gt40 da koysan dolduryo dogal olarak bg yı de alıo :)

ya bırakın s2000 i. 2 arkadaşımı alayım bi yere gideyim desen gidemezsin. yerim öyle arabayı ben :D

ben istemem valla 2 kişilik araba. olacak bi s2000 ayberk, sen, ben bi yere gidecez sana dolmuşa bin desek ne hissedersin :D :D :D

haa o zaman ayberke sormalı ne hissedersin diye :D :D onun cevabına göre s2000 alalım veya almayalım...

S2k olcagına E36 m3 olsun German spec hem yanlarız hem gazlarız hemde 4 kısı bınerız:D

Geri
Üst Alt