Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

650whp 1.8t

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kuprası veya 1.8t aracı olan kaç kişi tanıyosun emin ol ben onların içindeyim ve 1.8t olan demiyim cuprası ve fr ı olanların çoğunu tanıyorum ve bir samimiyetim var bir cupranın 240 hp sini sorunsuz 350 hp yapmak kaçpara biliyomusun 3000 tl forge dv forge intercooler revo yazılım kat iptali oldu sana 350 hp çevremde bu güçle gezen bir çok arkadaşım var o yüzden bazı şeyleri gözünüzde çok büyütmeyin ve bilgisi olanları asla ve asla araştırmadan yanlış demeyin

osman abı emın ol su forumda cogu kısıden haha fazla 1.8 t gordum cogu kısıden daha fazla cupra,fr,s3 gordum,sahıplerınıde tanıyorum neyın kaca yapıldıgı bu kadar sene gorduk ogrendık.Bu arada saydıgın lısteye Apr pompa da ekle o olmadan 350bg yı alamazsın,lıste fıyatıda 1000 kusur dolar :)

ooooy oy kendine iyi bak yarışmacı arkadaşlara başarılar bu adamlar salak 50000 tl motora harcıyolar gidip sti 2.5 e binmiyolar onu demek istiyosun yani hadi dostum hade sana iyi geceler yat uyu yorma kendini
kesinlikle bu arkadaşa cevap yazmıycam beni kşmse yanlış anlamasın ben gerekeni yazdım konuyu okuyun bilenler kendi aralarında yorumlasın

Peki ben yatayım madem. Bugün öğrendiklerimi hazımsamam lazım.
10.000TL'ye 600hp olan 1.8T'ler, 3.000TL'ye 350hp olan 2.0 TFSI'lar...
Bence bu işi, üzerine %100 kar koyarak ticarete dökün. Garantisini veriyorum size paraya para demezsiniz.

osman abı emın ol su forumda cogu kısıden haha fazla 1.8 t gordum cogu kısıden daha fazla cupra,fr,s3 gordum,sahıplerınıde tanıyorum neyın kaca yapıldıgı bu kadar sene gorduk ogrendık.Bu arada saydıgın lısteye Apr pompa da ekle o olmadan 350bg yı alamazsın,lıste fıyatıda 1000 kusur dolar :)

yoo alırım o yazdığın pompa değilde 4 bar benzin regülatörü olmasın fiyatı 150 tl orjinal pompa 350 yi destekliyor emin ol iyi araştır sana bir kıyak daha yapıyım dahada ucuza malediyim ve senin pompayıda katalım gönlün olsun revo yazılım 900 tl intercooler 500 tl forge dv kupraya göre 350 tl kat iptali dampwalf 300 tl 4 bar regülatör 150 tl ne yaptı 2200 senin pompayı bile alsak maksat gönlün olsun 3200 tl :)

Bir 2.0TFSI'ı aşağı yukarı 350hp yapmak için gerekenler:

K04 turbo,komple egzost, filtre kiti, enjektör kiti, pompa, intercooler, dumpvalve, yazılım.

Leon Cupraya yapılacak harcama: 850TL, 500TL, 1500TL, 350TL, 1500TL= Aşağı yukarı 5000TL..

Golf GTI'a yapılacak harcama: 2500TL, 850TL, 500TL, 1500TL, 1500TL, 1500TL, 350TL, 1500TL= aşağı yukarı 10.000TL..

dostum aracın turbosu zaten k04 sen yapma bari filtrede gereksiz olmuş sen çok para harcıyosun olamaz enjektör de gereksiz orjinaller destekliyor ama gel biraz abine ver yazık etme parana :) size kim söylüyor bunları

Bence siz şu anki mesleğinizi bırakıp, sanayide bi dükkan açın.
Gerçekten köşeyi dönersiniz.

çin malı olsun amaç hp almak 5 kere alacağıma o gücü bir kere alırım maksat senin sorunun cevabını vermek bende cevabını verdiğimi düşünüyorum.

konu burda kapandı aslında :) anlayana... mesele dynoda 1 kere almaya iniyorsa ehh daha birşey demeye gerek yok, konuyu okuyan herkez bu işin öyle 10bin liracıklara olmayacağını anladı herhalde... Ayberk bir yerde iddialaşıyorsa okuması eğlenceli oluyor.. :) aynen devam.. :cool:

yoo alırım o yazdığın pompa değilde 4 bar benzin regülatörü olmasın fiyatı 150 tl orjinal pompa 350 yi destekliyor emin ol iyi araştır sana bir kıyak daha yapıyım dahada ucuza malediyim ve senin pompayıda katalım gönlün olsun revo yazılım 900 tl intercooler 500 tl forge dv kupraya göre 350 tl kat iptali dampwalf 300 tl 4 bar regülatör 150 tl ne yaptı 2200 senin pompayı bile alsak maksat gönlün olsun 3200 tl :)

sen neyın kafasını yasıyosun bılmıyorum da helal olsun senelerdır bu ısle ugrasan herkesı sollamıssın.arabası 350 ve uzerı guclerı almıs kısılere soyle b bakalım hadı.Bkr cupra resıt abınınkı gayet benzın pompası var,zd9000 gt30 olmadan once gayet apr pompası vardı,kuk cupra ulukan-kaan kardeslerın arabası benzın pompası var ve dırek 350bg dynolu araba.Daha sayım mı ? bu ısı revo,unıtronıc,barbaros bayrak,umıt dogan gıbı yazılım yapan kurulus ve kısıler tarafından cok daha ıyı bıldıgını dusunyosun bellı gercekten.Hangı cuprada pompa yerıne fpr takılmıs da 350bg alınmıs cok merak ettım b soylesene:) az bıraz seatcupra.net ,vwvortex oku da bız kafi gelmedıysek ınandıramadıysak ordan feyz alırsın ;)

sen neyın kafasını yasıyosun bılmıyorum da helal olsun senelerdır bu ısle ugrasan herkesı sollamıssın.arabası 350 ve uzerı guclerı almıs kısılere soyle b bakalım hadı.Bkr cupra resıt abınınkı gayet benzın pompası var,zd9000 gt30 olmadan once gayet apr pompası vardı,kuk cupra ulukan-kaan kardeslerın arabası benzın pompası var ve dırek 350bg dynolu araba.Daha sayım mı ? bu ısı revo,unıtronıc,barbaros bayrak,umıt dogan gıbı yazılım yapan kurulus ve kısıler tarafından cok daha ıyı bıldıgını dusunyosun bellı gercekten.Hangı cuprada pompa yerıne fpr takılmıs da 350bg alınmıs cok merak ettım b soylesene:) az bıraz seatcupra.net ,vwvortex oku da bız kafi gelmedıysek ınandıramadıysak ordan feyz alırsın ;)
fbr meymiş çözemedim ben böyle birşey yazmadım ben sana 4bar benzin regülatötü diyorum senin kafa nerde dostum benzin regülatörü olmadan senin pompa hikaye at çöpe gitsin cupralarına pompa taktıran arkadaşlar ilerde daha fazla güç istedikleri için kendilerini garantiye alan arkadaşlardır ayrıca ben sana yazdığın isimlerden iyi biliyorum demedim benim bildiklerimi anlattım ve ayrıca bana barbarosun bu işi çok iyi bildiğini söylüyosun seninde alacağın çok yol yiyecek çok ekmeğin var yazılım işini türkiyede sadece süper chip ve revo biliyor dostum gerisi hikaye onlarda dışarda yapılıyorlarburdaki arkadaşlar aracı ben senin gibi yazıları okuyarak öğrenmedim bir çoğunun yazılımını deneyerek ve o arkadaşlara yazılım yaptıran adamlardan araştırarak yaptım benim bildiğim bana yeter herkezin bilgisi kendine sen kafanı böyle ufak işlere yorma :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt