Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

650whp 1.8t

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belli ki bi noktada buluşamıycak kimse bu anlaşıldı artık..... bence herkes bildiğiyle kalsın bilmeyenlerde bilmediğiyle....

Belli ki bi noktada buluşamıycak kimse bu anlaşıldı artık..... bence herkes bildiğiyle kalsın bilmeyenlerde bilmediğiyle....

Sürekli ortada, "al sana cevap" gibi bi tavır var da Abi bana karşı, daha bi cevap göremediğim için soru soruyorum. Ki zaten benim sorduğum soruya cevap verilmiş, sorunlarıma sıra gelmiş 1.8T'den sonra puhaha

dostum araştırmama gerek yok tuğrul yakın arkadaşım ahmette yakın arkadaşım tuğrulun harcadığı fiyatıda biliyorum sen canını sıkma ben sana örnekler veriyorum sen halen ne kaçpara tutar peşindesin ben sana ne diyim 50 cevap verdim onun bunun cevaplarını yazma diyorsun yazacağım liste aynıdır madem ısrarlısın al sana liste artık beni rahat bırak be kardeşim bu listeyi bulgaristandan 10000 tl ninde altında getirtirim varmı ötesi
Garrett GTX3582R Billet Wheel Turbo
034 Twin Scroll Turbo Manifold
ATP Turbo Heatshield
ATP 3” V-Band Downpipe
ATP 3” V-band Discharge Module
ATP Oil Inlet/Outlet fittings w/oil control
ATP Steel braided oil feed and return line assemblies
ATP Coolant fittings with AN style discharge/return
ATP Steel braided coolant line assemblies
2 X Tial 38mm External Wastegate
FORGE Supersize DV
FORGE Silikon Hortumlar
SCAT Forged Piston Kolları
ARP Kol Saplamaları
SUPERTECH 8.8 Comp. Forged Piston
Anti-Friction Coated Ana Yataklar
Anti-Friction Coated Kol Yatakları
New South Intake Power Gasket
CAT Egzantrikler (Emme + Egzoz)
CAT Ayarlı Egzantrik Kasnağı
CAT Sübap Yayları
Non-VVT Zincir Gergisi
Greddy Oil Catch Can
AEM Wideband UEGO Controller
Greddy Profec B Spec II Boost Controller
HKS Circle Earth System
034 Motorsport Carbon Coil Cover
034 Motorsports Short Shift
Bosch Motorsport 044 Benzin Pompası
Delphi 850cc Enjektörler
Bosch FPR
SEM Emme Manifoldu
Front Mount Intercooler
65mm Intercooler Boruları
102mm Intake & 102mm AEM DRYFLOW Filtre
SPEC Stage 3+ Debriyaj
SPEC Stage 3+ Volan
Unorthodox Racing Kasnak Takımı
Vogtland Racing Performance Coilover
VF-Engineering Motor Kulakları
Oil Cooler Kit
Fuel Anti Surge 4lt Tank Kit
yeteryaav yeteryaav :):):):):)

Sürekli ortada, "al sana cevap" gibi bi tavır var da Abi bana karşı, daha bi cevap göremediğim için soru soruyorum. Ki zaten benim sorduğum soruya cevap verilmiş, sorunlarıma sıra gelmiş 1.8T'den sonra puhaha

Belliki Cevap Meçhul Ben O Yüzden Üstüne Gitme Diyorum....:eek:key: herkes kendi bildiğiyle kalsa herkes daha mutlu mesut olacak gibi :)

Belliki Cevap Meçhul Ben O Yüzden Üstüne Gitme Diyorum....:eek:key: herkes kendi bildiğiyle kalsa herkes daha mutlu mesut olacak gibi :)

sen üste yazdığım listeyi okumadın heralde :) ben cevabımı verdim kim bilir kim bilmez diğer arkadaşlarında düşünceleri önemli bence

Bulgaristan'da parçalar, diğer ülkelerin 3'te 1'i fiyatına mı satılıyo?

yoo 3 te 2 fiyatına :)))))))) nööööldüüüü :) dotum boşver kavgayı tartışmayı gel muhabbetimize bakalım düşman kazanmak kolay sen dost kazanmaya çalış sana ufak bir abi nasiatı.

evet inandırıcı değil ama öyle istanbulda toplarsak biraz daha maliyetli çıkar 15000 tl gibi ama 10000 e bulgaristanda çok rahat toplarsın

sen üste yazdığım listeyi okumadın heralde :) ben cevabımı verdim kim bilir kim bilmez diğer arkadaşlarında düşünceleri önemli bence

Benim derdim üstteki yazı değil 3 konudur bu tartışılıyo belliki insanlar birbirini anlamak istemiyo olayı daha fazla uzatmanın manası yok sadece.... bu haklısın dost kazanmak zordur düşman kazanmak kolay bu lafında çok güzel ama artık iki tarafta birbirine diyeceğini dedi uzatmaya gerek yok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt