Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

59 FR 320 Herkese Selamlar.

molla

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar ;
Aranıza daha yeni katıldım yıllardan beri (2013) hayalim olan aracı sonunda almış bulunmaktayım 2017 model 125bg FR
Sizlere genel çaplı sorularım olacak
fren disk boyaması nasıl olur ve yapabiliceğimiz yerler var mıdır
spacer 1,2-1,5-2 cm hangi marka önerirsiniz
ve spor yay hafif basık olucak marka verebilir misiniz
şimdiden herkese teşekkürler
Tekirdağ/Çerkezköy

Son düzenleme:
Hoş geldiniz. Aracınız hayırlısı olsun. Kazasız belasız güle güle kullanın inşallah. Her Cuma akşamı Çorlu da SCW olarak buluşmalarımız oluyor. Buyrun gelin. Tanışalım, kaynaşalım.

Katılmayı çok isterim hem tanışmak hemde araç hakkında bilgi almak için :)

Merhaba Arkadaşlar ;
Aranıza daha yeni katıldım yıllardan beri (2013) hayalim olan aracı sonunda almış bulunmaktayım 2017 model 125bg FR
Tekirdağ/Çerkezköy

Merhaba aramıza hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim
Trakya bölgesinde buluşmamıza bekleriz
Sorularına gelirsek
Fren disk boyanmaz ama kaliper kısmı boylanabilir ısıya dayanıklı sprey boya ile daha kalıcı olur
Spacer çok önermesem de kaliteli malzemeden yapan her markadan alınabilir
Spor yay olarak 3.5cm olan eibach öneririm

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

bilgileriniz için çok teşekkür ederim. peki neden spacer önermiyorsunuz. ?

Merhaba Arkadaşlar ;
Tekirdağ/Çerkezköy

aileye hoş geldiniz kalıcı ve aktif olmanız dileği ile öncelikle
sorularınıza gelicek olursak
disk değilde kaliper boyanır 300 dereceye kadar dayanıklı motip mat boyalardan denemenizi tavsiye ederim
spacer takmak yerıne lastık basar yüzeyinizi genişletin +-%3 oynayabilirsiniz spacer kol aks ve rotlara uzun vadede zarar vermekte
eibach 3,5mm yay çok tatlı bı basıklık gosterır tutusunuz artar

aileye hoş geldiniz kalıcı ve aktif olmanız dileği ile öncelikle
sorularınıza gelicek olursak
disk değilde kaliper boyanır 300 dereceye kadar dayanıklı motip mat boyalardan denemenizi tavsiye ederim
spacer takmak yerıne lastık basar yüzeyinizi genişletin +-%3 oynayabilirsiniz spacer kol aks ve rotlara uzun vadede zarar vermekte
eibach 3,5mm yay çok tatlı bı basıklık gosterır tutusunuz artar
Hoş bulduk sürekli aktif olmayı planlıyorum hadi kaliper boyandı . ama aldığım aracın lastikleri daha yeni 18/40/225 yani değiştirme durumum yok şuanlık. spacer daha uygun fiyatlı kalıyor.
ve eiback 3,5mm resmi satan bir yer bulamadım varsa sıfır veya ikinci el bir site önerebilir misiniz ?

Geri
Üst Alt