Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

-5 yay

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
geçen hafta cumartesi karbaşlarken takılan yayları ensonunda bugün test ettim araba kendi orjinal yayından bile daha yumuşak oldu acayip hoş birşeybu eıbach yay arayanlara -5 tavsiyemdir.tek sinirimi bozan ses sol ön tekerin bilyası bozuldu fena ötüyor :mad:

abi ben hala merak içindeyim acaba bu direksiyonun yumuşaklıgı normalmdir die :S üflesem döncek gibi sende de öle mi .

normal melihh...bnde de öle...ama 120 yi fln geçtkten snra bi o kdr sertleşyo...bu daha kaslı bi his veriyo bana

aynen direksiyon olduğu yerde çok yumuşak bendede aynı araba sanki yoldan zıplayacakmış gibi geliyorbana çok tatlı bir yaylanması var :D

abi ben hala merak içindeyim acaba bu direksiyonun yumuşaklıgı normalmdir die :S üflesem döncek gibi sende de öle mi .

melih normal bende takdırdıktan sonra aracın direksiyon şuan yumuşadı,lastik havalarına ama yine de bir bak istasyonlardaki hava makinaları yanlış basıyor 32 de tavsiye edilen 18" e ;)

uğursuz mu geldi ne sana yaylar Yılmaz abi.. :D :D :D

geçen hafta cumartesi karbaşlarken takılan yayları ensonunda bugün test ettim araba kendi orjinal yayından bile daha yumuşak oldu acayip hoş birşeybu eıbach yay arayanlara -5 tavsiyemdir.tek sinirimi bozan ses sol ön tekerin bilyası bozuldu fena ötüyor :mad:

oooooo hayirli olsun yilmaz abi...faruk abimiz gibi eş çocuk diye düşünüp yay olayindan uzak durmamişsin =) hatta işin en adaletlisini yapip -5leri takmışsın..güle güle kullan abi...valla -3 de -5 de kullanan biri olarak -3 zaman kaybı demiştim ama inşallah faruk abi de yakın zamanda -3 lenir en azindan=)

Geri
Üst Alt