Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

48 ve yeni arabası

Kazasız belasız kullanırsın inşallah... Çevremizde dizelciler arttıkça dizel ilgimiz gittikçe artıyor. Haydi hayırlısı:cool:

herkese çok teşekkür ederim..alıntı tek tek teşekkür yazacaktım mesaj hanem 10 binin bulurdu o zaman...:) ve beni topa tutarlardı o zaman...
dizelci oldum..
emre tekrar gelemedim biliyorsun zaman bir anda daraldı..sen de okulda gidecektin..
aslında konuştuğumuz bazı şeyleri yapamadık o an...

can dediğin gibi cupra paket derken..cupranın bazı aksesuarlarını eklemişler tamponları işte yazılarını..ondan öyle dedim..
motor 130 luk motor...
artık benimde bir çakma cupram var :)

sağlık olsun abi sen arabayı aldınya gerisi önemli deil:D

varol abi hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin

AMİN ECMAİN
tekrar teşkkürler..
Rabbim kimseye kaza belaz nazar ve üzüntü verecek bir şeyler yaşatmasın

hayırlı olsun Varol abi kazasız belasız kullanman dileğiyle

kazasız belasız inşallh abi..

hayırlı olsun Varol abi Allah kaza bela göstermesin :eek:key:

varol abi hyrlı olsn ama bir an önce fotoğraflarıyla görmek istiyoruzz :) kazasız belasız sürüşlerr.. MaŞeALLah :)))

varol abi hayırlı uğrulu olsun kazasız belasız iyi günler kullanırsın inşallah. 1.9 tdı bence bu grubun en guzel motoru. o kadar pişmanımki 1.9 leonu satıpta 1.6 motor aldığıma tarif bile edemem.

Geri
Üst Alt