Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

35 milyonluk hayal..!

çıkarsa çeyreğe çıksın çeyrek var bende çünkü.. :D :D

hahaha puhaha

Valla bana çıkarsa bir levent lofttan daire, bir GTR yada 4s alırım. 1-2 trilyon dağıtırım tanıdıklara sevdiklerime. Gerisinide harcarım :D

şimdiye kadar hep şunu yapacam bunu yapcam buna verecem şuna vercem dedim çıkmadı..bu sefer kimseye zırnık yok...ama ben bilet almadım ki

Çıkarmı bilmem ama öyle bir mucize olursa.Bir yat,1 tane ford f650 ,1impreza wrx 2005 model,çok fena bi garaj,birde iş kurarım ev alırım zaten yarıs bitti.Elimden geldiğincede insanlara yardım ederim.
(çeyrek biletim var):D
xx

valla ona yardım edicem buna yardım edicem deyince çıkmıyor o yüzden karar verdim çıkarsa mafya anası olacam :D

benim tek bi hayalim var güzel bi cafe açmak...
Seat&Wolksvagen Cafe :)

69 Camaro alır ona özel garajlı bir ev alırdım birde mustang shelby bulabileceğim birkaç model klasik daha olabilir..... birde klasik araçlarla dolu geniş bir cafe açardım işletirdim.... tuhaf mı? bencede ama harika :D

Geri
Üst Alt