Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 va 7022

Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin.İyi günlerde kullan

hayırlı olsun kardeşim, yaptılar mı bari indirim?

hayırlı olsun kardeşim, yaptılar mı bari indirim?

Saol abim yok valla hiç indirim yapmadılar benden önce 3 kişi vardı şansa bana kadar geldi sıra kredileri falan çıkmadı vs. arabayı ben gitmeden 1 saat önce galeriye koymuşlar ve arabaya oraya geldi ve 3 saat sonra satıldı acayip rağbet var adamlar dizelinin özelliklisinin tarihini bile veremiyor...

Herkese iyi dilekleri için teşekkürler Allah herkesi kazadan beladan esirgesin...

Doukan arkadaşımdada aynı renk higline dizel dsg var şehir içi 900-950km geçen antalyaya giderken 1100km sonra ışık yanmış anlıycağın 1.6tdılarda VW grubu daha az yakıyor çok güzel ve kalliteli bi seçim yapmışsın kardeşim Allah kaza bela vermesin eminim memnun olacaksın performansı ve ses yalıtımı çok iyi konforunu söylemiyorum bile.....

Geri
Üst Alt