Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 KTU 56 dan 34 AN 7948'e....

iyi fikir. suan calisiyorum (guya...) vaktim oldugunda oturup yapacagim.

hayırlı ugurlu olsun bak benim jantlar füme bakabilirsin :)

ayrıca bu ne hız bi arabayı al yavaş yavaş hepsini yaparsın :D

hayırlı ugurlu olsun bak benim jantlar füme bakabilirsin :)

ayrıca bu ne hız bi arabayı al yavaş yavaş hepsini yaparsın :D

ugrasabilmek icin ancak bu haftam var.. sonra yine tempom artiyor. bir sene daha bir sey yapamam. :( iki bolum okuyor, aksamlari ve haftasonlari ders veriyorum. insanda bir sey yapma arzusu istegi kalmiyor. bu bir iki hafta icinde bir heves yaptim yaptim. sonra zaten maddi ve manevi olarak da gocmus olacagim, istesem de yapamam. :)

bu arada senin jantlari gordum evet. :eek:key::eek:key:

ugrasabilmek icin ancak bu haftam var.. sonra yine tempom artiyor. bir sene daha bir sey yapamam. :( iki bolum okuyor, aksamlari ve haftasonlari ders veriyorum. insanda bir sey yapma arzusu istegi kalmiyor. bu bir iki hafta icinde bir heves yaptim yaptim. sonra zaten maddi ve manevi olarak da gocmus olacagim, istesem de yapamam. :)

bu arada senin jantlari gordum evet. :eek:key::eek:key:

hımm anladım ozaman en kısa zamanda bitirmen dilegiyle :)

Jantlar hem 17 hem siyah olursa çok küçükdurur ve siyah jantın keyfi 15dakika sürer balata kurumu toz derken temiz olmadımı beğenemezsin bence gri olarak kullan hem orjinal hem büyük durur zaten sonradan boyamalar asla orjinal boyası gibi olmuyo bijon sökerken lastik takarken heba oluyo tecrübe ile sabittir bence bırak orjinal kalsın siyah hep aklında kalacak ama yaparsan daha çok pişman olacaksın buda benim fikrim....:)

Geri
Üst Alt