Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 CUM 82 Opel Corsa Sport

çok iyi ya
güzel bi seçim olmuş
nazar değmesin güle güle kullan

çok güzel güle güle kullan ALLAH kaza bela vermesin...bir şey sormak istiyorum..önler çok düşük ya havalı mı coil mu..dönüşlerde sürtmüyor mu? hep merak etmişimdir..

Rengı olsun jantları olsun basıklıgı olsun son derece guzel begendıgım b corsa,hem sportıf hemde ekonomık olması ınsanı ceken yonlerı.Tek hosuma gıtmeyen o brembo kalıper kapakları ne yazıkki,braz masraflı da olsa eger aynı bıjon olculerındeyse 2.0 t astraların kalıperlerını alıp delıklı dısk takmak kalıpere de b yazı gecmek cok daha orjınal olcaktır,kazasız belasız ;)

dönüşlerde hafif sürtme var :) coiller manuel :) birde şu kaliper kapaklarını söktürüp boyatıcam daha iyi olur şimdi boyayan bir iki yer var onları araştırıyorum üzerinede yazı olarak opel yazdırıcam daha iyi olur yada cum82 :)

valla kusura bakma bu arabaya yapacak hiçbişey kalmamış kesinlikle kusursuz..... iyi günlerde kullan demek kalıyo bana bu arabayı da böyle kullanmak çokzordur corsanın bu kasası zaten sert bi amortisör yapısına sahip bu nasıl bu kadar inikken düşünmesi bile fena umarım çok sarsmıyordur araç harika Allah kaza bela vermesin nazar değmesin......:eek:key::eek:key::eek:key::eek:key::eek:key::eek:key:

kazasız belasız kullan çok şık olmuş bundada coil var galiba

araba şuan çok sert :) serhat sana katılıyorum ama görüntü olarak katlanıyorum yapıcak birşey yok cümlemize kazasız belasız sürüşler :)

hiçççç beğenmedim ....:p
kazasız belasız inşallah ...

Geri
Üst Alt