Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

*34 BaTU 13* 1.4 Tsi Cupra Conversion

kurtbil

Kayıtlı Üye
Cok fazla fotosunu cekemedıgımız bır aksamın urunleri oldu,kısa zamanda yenileri gelcek;)

mg955412.jpg

mg955212.jpg

mg955012.jpg

mg954912.jpg

mg954812.jpg

mg954712.jpg

mg95571.jpg

Vayy Ömerim tamponun hayırlı olsun. Batu'nun leonda çok tatlı çıkmış. 5.Fotoya bayıldım.

Eline sağlık Can.

Ellerine saglık Can'cım sen de fena resim çekmiyosun :D

Abi çok güzel pozlar.Batu'nun arabada Maşallah süper.Ama ben mi yanlış görüyorum ömerin araba mı o cupra tamponlu =)

ömer tampon hayırlı olsun kardeşim :)

batu arada bi arabayı yıkat hacı :D

Ellerine saglık Can'cım sen de fena resim çekmiyosun :D

haha eyvallah cekırge :D

---------- Post added at 20:08 ---------- Previous post was at 20:06 ----------

ömer tampon hayırlı olsun kardeşim :)

batu arada bi arabayı yıkat hacı :D

Aslında foto flan cekme gıbı b durum yoktu makına yanımda dıe dedık bos yer bulursak cekerız,bız foto cekmeye dıe kurulduk yolun karsısına travestılerı doktuler b anda arabanın ıcınden bızde baktık ortam cok cınsıyetlı oldu uzadıl :D

Aslında foto flan cekme gıbı b durum yoktu makına yanımda dıe dedık bos yer bulursak cekerız,bız foto cekmeye dıe kurulduk yolun karsısına travestılerı doktuler b anda arabanın ıcınden bızde baktık ortam cok cınsıyetlı oldu uzadıl :D

eğlenceli olmuştur o zaman :D

asırı guzel bır geceydı sanırım :rolleyes: resımler hıkayeydı muhabbetımız sahaneydı

Geri
Üst Alt