Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

205/40/17 lastik+ tft jant

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayırlısı olsun ozaman diyelim Abi ozaman Subaru'nda hayırlı olur İnş... =)

inşallah kardeşim. valla görüntü bozulcak ama ne yapalım. araba hızlanacak. onu düşünüyorum. inşallah vaz geçmeden biri almak isterde bende daha düşünmek zorunda kalmam.

Abi biraz daha kullanmaya niyetliysen bence ilk işin arabayı mat beyaza kaplatmak olsun bence...

yok dou. o baya pahalı bişey. onun yerine daha yazılımı yenileyemedik. intercooler alamadık. öncelik sırası bunlar. zaten seneye falan alırım heralde imprezayı

Hayırlı satışlar mehmet abi. Performansa önem veriyosun, o yuzden 215-45-17leri kesinlikle takma derim ibiza'ya. Sen de biliyosun, onları çevirirken zorlanır araba. 205-40-17ye göre baya büyük o lastikler.

Bu arada bence 750TL uygun fiyat.

Mehmet abi hayırlı satışlar.. :)
velakin forumdan mfb ilginir mi acep bu jantlarla bi PM atıcam..

Hayırlı satışlar abi...Jantlar çok güzel ama benim siyaha gitmez bunlar,boğar arabayı..Başka rank olsaydı araba olurdu bak..:)

hayırlı satışlar abi bn aslında almak isterdim jantları ama yazılımdı yaydı derken önmüzdeki 2 ay biraz sıkıntı çekicem onların ödemeleri var yoksa kesin alırıdm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt