Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2019 ATECA 1.6 TDI DSG XCELLENCE

merhabalar
yeni seat ateca 1.6 dizel otomatik aldım.
yeni aranıza katılmış bulunmaktayım.

Merhabalar

16.02.2019 tarihi itibari ile 2016 tiguan marka aracımı takasa verip yerine 2019 model 1.6 TDI DSG XCELLENCE + SUNROOF aracımı teslim almış bulunmaktayım
bu arada @PATRON aracım listede bulunmamaktadır eklersen sevinirim.Ekli dosyayı görüntüle 19298Ekli dosyayı görüntüle 19299Ekli dosyayı görüntüle 19300Ekli dosyayı görüntüle 19301
Maşallah hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin, önümüzdeki sene bende birtane ateca düşünüyorum allah kısmet ederse,

Hayırlı olsun, herkese kazasız belasız kullanmayi nasip etsin.
Bende 2018 Ateca dizel xcelence DSG Aralık'ta almıştım.
Dizel Ateca xcelence sahiplerine bir sorum olacak. Sürücü koltuk altı çekmecesi var mi? Bende tüm hazırlık, kızak vs var ama çekmece yok. Servis bu seriler de gelmediğini söylemişti. Yedek parçaya sordum, Türkiye için gelmedigini söyledi.
Gelse yaklaşık 500 TL civarı dedi.

Kardeşimde 2017 style 1.4 TSI var onda çekmece var.

Teşekkürler.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun, herkese kazasız belasız kullanmayi nasip etsin.
Bende 2018 Ateca dizel xcelence DSG Aralık'ta almıştım.
Dizel Ateca xcelence sahiplerine bir sorum olacak. Sürücü koltuk altı çekmecesi var mi? Bende tüm hazırlık, kızak vs var ama çekmece yok. Servis bu seriler de gelmediğini söylemişti. Yedek parçaya sordum, Türkiye için gelmedigini söyledi.
Gelse yaklaşık 500 TL civarı dedi.

Kardeşimde 2017 style 1.4 TSI var onda çekmece var.

Teşekkürler.

bendede yok ama çok önemli değil bundan önce yeni kasa tiguan vardı onda var yaklaşık 32 ay bindim ama hiç kullanmadım :)

bendede yok ama çok önemli değil bundan önce yeni kasa tiguan vardı onda var yaklaşık 32 ay bindim ama hiç kullanmadım :)
Araç evraklarının, bazen araçtan kısa ayrılmalarda telefon ve belgelerin ..vs konulması gibi çok kolaylık sağlıyordu. Önceki aracım Leon da çok kullaniyordum.

Bende dün 1.6 tdi dsg atecamı golf tdi dsg satarak aldım tiguan bakarken son anda atecaya geçtim ilk intiba gayet güzel neden tiguandan fazla satılmıyor şaşırıyorum

Geri
Üst Alt