Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2016 Toledo termostat sorunu(mu).

Fikir için teşekkürler, muhtemelen hafta içi tekrarlar ve ben de ustaya giderim diye düşünüyorum. Ustamla paylaşacağım durumu.
Peki soğutma sıvısı ısısının bu şekilde kendiliğinden bir yükselip bir yükselmemesi sizce devirdaimden midir? Aklıma takılan nokta şu oldu, bir şekilde soğutma sıvısı tekrar soğutuluyor ki gösterge 90'a düşüyor nihayetine. O halde su radyatöre girip çıkıyor yanlış mı düşünüyorum

Fikir için teşekkürler, muhtemelen hafta içi tekrarlar ve ben de ustaya giderim diye düşünüyorum. Ustamla paylaşacağım durumu.
Peki soğutma sıvısı ısısının bu şekilde kendiliğinden bir yükselip bir yükselmemesi sizce devirdaimden midir? Aklıma takılan nokta şu oldu, bir şekilde soğutma sıvısı tekrar soğutuluyor ki gösterge 90'a düşüyor nihayetine. O halde su radyatöre girip çıkıyor yanlış mı düşünüyorum
Kore araclarinda yalancı hararet oluyor, aküden şaseye ek kablo atınca düzeliyor onlarda aynı sizin gibi bir anda hararet yükselip düşüyor sorunu ile karşılaşıyorlar, ama vag grubunda bildiğim kadarı ile yalancı hararet yok. Devir daim arızalı ise yarım calisiyor olabilir incelemek lazım

Geri
Üst Alt