Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2015 leon 1.2 manuel bluetooth sorunu

Bluetooth sorunu bendede oldu 6.5 inç ekran nasıl sorun gitti sizde aynı şekilde bazen arabayı açtımda çalışıyor bazen çalışmıyor.

Arkadaslar aracimi alali henuz bes oldu ama iki aydir aracimdaki otomatik bluetooth baglantisi araci calistirdigim zaman telefon kapali seklinde bir uyari veriyor. multimedia ekranim 6.5 inc . bluetooth acilmiyor araci stop edip tekrar calistirdim telefonu kapattim actim ama yinede calismadi kendiliginden bir kac saat sonra arac yeniden calistiginda gormeye basladi . iki aydir bunu devamli aekilde yapmaya basladi . bu sekilde bir arizayla karsilasan oldumu ?

Sorunu nasıl giderdiniz

hocam sorun giderilmiyor kronik ariza genis ekranli seat leonlarda bende ki sorun ayni ara sira ozellikle soguklarda felan calismiyor

Bendede bu çok souk bi zamanda yaptı şimdi 2 3 derece yükseldi şuan çalışıyor bitek soğuk havadamı yapıyor yoksa kafasına estipi zamanda yapıyormu. Bide araçı 1 gün çalıştırmadım zaman yapıyor. Kısa zamanlarda çalışıyor hemen.

Bendede bu çok souk bi zamanda yaptı şimdi 2 3 derece yükseldi şuan çalışıyor bitek soğuk havadamı yapıyor yoksa kafasına estipi zamanda yapıyormu. Bide araçı 1 gün çalıştırmadım zaman yapıyor. Kısa zamanlarda çalışıyor hemen.
evet soguklarda yapiyor genelde . iyi tespit etmissin arac uzun sure calismadiginda da yapiyor. meselq araci bir sure kullan sonra stop et on bes dakka sonra felan tekrar calistir stop et bir kac kez daha durdugun yerde . o zamanda calisiyor. kafasina estikce yapiyor. bazen ise hic olmuyor . Servise sordum elektronik aksamlarini kontrol ettiler ama sorun bulamadilar. forumlarda arastirma yaptigimda bunun maalesef kronik bir sorun oldugunu ogrendim genis ekran leonlarda. cozum olursa bilgilendirecegim

evet soguklarda yapiyor genelde . iyi tespit etmissin arac uzun sure calismadiginda da yapiyor. meselq araci bir sure kullan sonra stop et on bes dakka sonra felan tekrar calistir stop et bir kac kez daha durdugun yerde . o zamanda calisiyor. kafasina estikce yapiyor. bazen ise hic olmuyor . Servise sordum elektronik aksamlarini kontrol ettiler ama sorun bulamadilar. forumlarda arastirma yaptigimda bunun maalesef kronik bir sorun oldugunu ogrendim genis ekran leonlarda. cozum olursa bilgilendirecegim

Çok tşkrler aynen bahsettiniz gibi durumla karşı karşıyayım bire bir aynısı bende 4 bin km sonra servise goturcem o zaman bi sorucam. Bi açıklaması yada bi çözüm bulunursa bende haber vericem.

merhaba aynı sorun bende de var nasıl çözüldü yardımcı olurmusunuz

Bu konudan muzdarip çok kişi var ama çözüm bulan yok anlaşılan. Aracım 2015 model 1.2 leon bende hiç çalışmıyor. Ayrıca bluetooth versiyon numarasıda yazmıyor. Servise götürdüm baktılar sorunun yazılımdan kaynaklandığını ana üreticinin yazım göndereceğini söylediler 2 yıldır ses yok. Araç 2015 mayıs üretimi 5 inç ekran var 105 lik. Sizlerde versiyon numarası yazıyor mu?

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt