Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2013 Seat Ibiza 1.4 Style

ismail33

Kayıtlı Üye
Bir başlık altında araca neler yapacağımı paylaşmak istedim. Aklımdaki projeler gündüz LED uygulaması, iç aydınlatmaları ve plakalığı LED yapma, arka reflektörlere led takma :)
Bugün yeni aldığım silecekler geldi, akşam montajını yapacam
N11'den 27 TL ye aldım, inwells marka muz tipi, bakalım nasıl olacak deneyelim
al7AJ7.jpg

Bugün ön silecekleri taktım birebir uyumlu, sessiz şimdilik tabi ömrü ne kadar göreceğiz, bugün arka silecekleride değiştirdim.
WqjMGq.jpg

Silbak diye bir marka ama made in Turkey :) bu silecekte birebir uyumlu 2 dk sürdü takması

Yıllık izinde kendi memleketimdeyken farlara nano coating kaplama yaptırdım sıfır far gibi oldu.
BOOVvL.jpg

000P1L.jpg

Elinize emeğinize sağlık farlar cok guzel olmus

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ucuz yollu double din teyp geçiyor aklımdan;
Öncelikle double din cercevesi gerekiyor
https://www.hepsiburada.com/seat-ibiza-double-teyp-cercevesi-pm-HB00000EGWT1 fiyatı 165 TL
ikinci olarak dörtlü flaşör takımını aşağı almak için flaşör takımı gerekiyor
https://www.sahibinden.com/ilan/yed...at-ibiza-orta-kontrol-dugmesi-682106870/detay fiyat 150 TL
Ve 7" double din type fiyat 300-500 TL arası değişiyor navigasyon ve geri görüş kameralı olanlar
Toplamda ortalama 700 TL ye filan denk geliyor
Sorum şu double din girişi soketleri uyumlu olur mu aracın soketiyle

Bugün yeni aldığım silecekler geldi, akşam montajını yapacam
N11'den 27 TL ye aldım, inwells marka muz tipi, bakalım nasıl olacak deneyelim
al7AJ7.jpg
Silecekler ancak 6 ay dayandı, silmesi yine iyi ama çok ses yapmaya başladı. Bu markadan alacak olan varsa haberi olsun.

İsmail bey ekran işini ne yaptınız? Bende de 2014 style var. Ben de düşünüyorum sizin tecrübelerinizden faydalanmak isterim. Bir de bu style paketinin gizli özellik vs durumu var mı acaba bilginiz var mı?

İsmail bey ekran işini ne yaptınız? Bende de 2014 style var. Ben de düşünüyorum sizin tecrübelerinizden faydalanmak isterim. Bir de bu style paketinin gizli özellik vs durumu var mı acaba bilginiz var mı?
Hocam ekranı taktırmadım iş yoğunluğundan öyle kaldı, gizli özellikler bizim araçta pek yok.

Geri
Üst Alt