Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2012 1.2 TSI 1700 KM de sunrooflu beyaz satılık

fiyatı düştükte düştük 40000 tl günceli, satılırsa inşallah FR alacağım, yalnız hiçbir bayide sunrooflu FR yok napçez bilmem, beklicez biraz herhalde öle görünüyor, sunroofsuz doğuş ta var ama alsam eksikliğini hissedermiyim bilmiyorum önceki araçlarım bu aracım dahil hep sunroofluydu.

Mehmet alırsan sunroofsuz alma
Fakat bulamazsan sipariş yöntemiyle getirebilirsin.Bixeonon ekletttirip veya kış paketi ile en fazla taş patlasın 40 günde teslim olur.fiyat garantisi yok ama hazirandan öncede fiyatlarda artış olmaz :) bixeonon'lu opsiyonel tavsiye ederim.bütçeni zorlamaz ise.Şuan sıkıntım olmasın,sunroof-Dönüşe Duyarlı (AFS) Bi-Xenon Far Sistemi + Arka Led Farlar+kış paketi ekletip sıramı beklerdim :D

Mehmet alırsan sunroofsuz alma
Fakat bulamazsan sipariş yöntemiyle getirebilirsin.Bixeonon ekletttirip veya kış paketi ile en fazla taş patlasın 40 günde teslim olur.fiyat garantisi yok ama hazirandan öncede fiyatlarda artış olmaz :) bixeonon'lu opsiyonel tavsiye ederim.bütçeni zorlamaz ise.Şuan sıkıntım olmasın,sunroof-Dönüşe Duyarlı (AFS) Bi-Xenon Far Sistemi + Arka Led Farlar+kış paketi ekletip sıramı beklerdim :D

Murat ım kısmet olur aracımı satarsam, ve hazırda sunrooflu FR bulamazsam sipariş verip Bi-Xenon Far Sistemi ve kış paketini ilave ettirebilirim fiyatlarını bilmiyorum ama fiyat uygun gelirse tabi dediğim gibi önce aracımı satmam lazım acil tarafından :)

Murat ım kısmet olur aracımı satarsam, ve hazırda sunrooflu FR bulamazsam sipariş verip Bi-Xenon Far Sistemi ve kış paketini ilave ettirebilirim fiyatlarını bilmiyorum ama fiyat uygun gelirse tabi dediğim gibi önce aracımı satmam lazım acil tarafından :)

mehmet,Söyleyim 48300(araç)sunroof(1800)+bixeonon far sistemi(3000)+kış paketi(650) tl :) fiyatlar bunlar mehmet max 40 günde elinde olur.
inşallah satarsın.dileğim gönlündekine kavuşursun.:eek:key:

mehmet,Söyleyim 48300(araç)sunroof(1800)+bixeonon far sistemi(3000)+kış paketi(650) tl :) fiyatlar bunlar mehmet max 40 günde elinde olur.
inşallah satarsın.dileğim gönlündekine kavuşursun.:eek:key:
bixenon fıyatı +1850 tl dir arkadaşlar :)

KDV+ÖTV Hariç Net fiyatı = 1850

sol tarafta opsiyonellerin listesinde Kdv+ÖTV dahil diyatı 3000 tl görürsün.:eek:key:
Isıtmalı Ön Koltuklar + Ön Far Yıkama ve Isıtmalı Ön Cam Silecek Sistemi var mehmet

murat kardeşim sen listeden gidersen cupra fıyatına gelicek araç biz daha yeni aldık sıfırın üzerinde +1850 tl ye gelin ben size aynı fiyattan alayım dostum ama sende haklısın :eek:key:

murat kardeşim sen listeden gidersen cupra fıyatına gelicek araç biz daha yeni aldık sıfırın üzerinde +1850 tl ye gelin ben size aynı fiyattan alayım dostum ama sende haklısın :eek:key:

yani net fiyatımı baz alacaz.
şöyle ben bayiye gittiğimde sigortamı iptal ettirecektim bir müşteri bixeonun fr sipariş ediyordu,3000 tl fark katmıştı,hem de liste fiyatına baktım yani 3000 tl koyan bir seat bayisi-başka bir bayi olarak 1850 tl verecekmi ?

eğer abi +1850 bixeonon opsiyonel olarak fiyat çıkaran bir yer biliyor isen bana numarasını özel mesaj ile atabilirmisin ? veya bayi ismi söylersen sevinirim.

Geri
Üst Alt