Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 leon bi-xenon

Erhan sen bir süre kullan buğu yapıyor mu filan bir kontrol edelim :) yıkamacıya götür bir ara aracı yıkandığında buğu yapmazsa iyidir ;) fotoğrafları merakla bekliyoruz. Arıza lambası yakmadı mı xenonlar?

biiraz kurusun deniyicm zaten su almama garantisi var dedi dursun abi arıza lambası yakmadı

kardeşim için rahat olsun gayet güzel olmuş..yolda arkama geçme yada geç selektör yapma başka isteğim yok :D sadece kapak sıkıntı olmuş o kadar gerisi :eek:key:

aynn yha bende kapaklara biraz takıldım ama göz alışınca düzelir herhalde :D özellikle senn arkana geçip sellektör yapıcam :D dün kavacığa gidiorum gece selektörü çakıorum adamın dibinden bı kaçışı var korkuyo millet :D

aynn yha bende kapaklara biraz takıldım ama göz alışınca düzelir herhalde :D özellikle senn arkana geçip sellektör yapıcam :D dün kavacığa gidiorum gece selektörü çakıorum adamın dibinden bı kaçışı var korkuyo millet :D

Benim arkadaşımda opel astra vardı arkama almıyodum. Babam'ı da arkama almıyorum. Arkamdan bi BMW mercedes gelirse çekilirim. :) Birgün 1.4 TSI A3'le e-5'te oynarken arkama aldığımda hep selektör yapıodu gözlerim mahvolmuştu bide farlar kapalı ledler ve sisler açık geziodu daha kötü vuruo öyle :) Sonra onu yapınca bırakmıştım. Çok kötü bişi direk göze hitap ediyo. İstiyosan çekilme yani :)

Bu baslik; resimsiz hicbir ise yaramaz;)

kardeşim bak arabva nerdeyse ben gelip görede bilirim ya şu remleri koy yada adres söle geleym bakayım :D:D:D:D:

Benim arkadaşımda opel astra vardı arkama almıyodum. Babam'ı da arkama almıyorum. Arkamdan bi BMW mercedes gelirse çekilirim. :) Birgün 1.4 TSI A3'le e-5'te oynarken arkama aldığımda hep selektör yapıodu gözlerim mahvolmuştu bide farlar kapalı ledler ve sisler açık geziodu daha kötü vuruo öyle :) Sonra onu yapınca bırakmıştım. Çok kötü bişi direk göze hitap ediyo. İstiyosan çekilme yani :)

aynn fena inş bi gün dayak yemeyiz bu bi-xenon yüzünden ahahaha :D

Geri
Üst Alt