Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 fiat punto evo

the blackline

Kayıtlı Üye
merhabalar.

aracımın anlaşmasını cumartesi gunu yaptım ve kısmetse ocakta teslim edecekler. ama daha da erken olabilirmiş.

aracım standart fiat punto evo 1.3 multijet 75 ps active modeli. henuz daha kullanamadım. bakalım nasıl bişey çıkacak aracım. en kısa zamanda fotorafları paylaşacağım.

hayırlı olsun kazasız belasız dikkatli kullan:)

Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin ama keşke almadan önce bi test sürüşü yapsaydınız ;)

Aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

sercanım hayırlı olsu araban kardeşim gule kullan arabanı.

iyi dilekleriniz için teşekkur ederim. bakalım hayırlısıyla bir kullanmayya başlayalımda gerisine bakacaz artık.:D

Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin ama keşke almadan önce bi test sürüşü yapsaydınız ;)

amin çok teşekkur ederim. cumartesi gunu olması ve akşam saat 5.30 olması nedenyile kullanamdım. ama daha önce grande punto kullandığım için biliyorum arabaları. tavsiyeniz ve iyi dilekleriniz için tekrar teşekkurler.

Geri
Üst Alt