Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 un EN leri....

puhahapuhahapuhaha

Sanki sen meleksin ayberk :D:D:D:D:D

O lafın orjinali Şemun'a ait zaten. Sapanca'da Safa Şemun oturup muhabbet ediyoduk, işte yazılımdı egzozdu gaza getirmeye çalışıyodum Şemun'u. Durdu durdur, "Ayberk sen şeytansın" dedi ona göndermeli olarak söyledim Şemun'a :D

en çok araç değiştirdiğim yıl, en çok iş değiştirdiğim yıl, en çok evden uzakta çalışıp eve en çok geldiğim yıl, doğuda en uzak memlekete gittiğim yıl, honda cbr 500 ile en fazla devri ve torku yaşadığım bütün gün dizlerimin titremesine engel olamadığım yıl, en fazla lotu elimde en uzun süre tuttuğum yıl...

2010 baya bir iz bırakmış yahu :eek: Yılın ilk seansında en fazla keyiflendiğim günlerden birini yaşadım, umarım bu sadece bir başlangıçtır. 2011 İMKB'deki portföylerimde gayet güzel bir başlangıç yaptı. Yarın bu hacimli yükselişler devam ederse artık OHHHBEEEEEE demeye devam edecem :eek::eek::eek:

o lafın orjinali şemun'a ait zaten. Sapanca'da safa şemun oturup muhabbet ediyoduk, işte yazılımdı egzozdu gaza getirmeye çalışıyodum şemun'u. Durdu durdur, "ayberk sen şeytansın" dedi ona göndermeli olarak söyledim şemun'a :d

:d:d:d

Geri
Üst Alt