Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2010 İbiza Cupra Testing & 0-110 & Tanıtım videoları..

adamın arac daha dolu ama say burak neler war...

Komple Eskoz sistemi(sonda orjinal son susturucu)
4-2-1 Headers
All Car Racing Chip
Yed marka komple İntake
Performans buji kabloları
Performans Bujiler

Bunlar var şimdilik...

adamın arac daha dolu ama say burak neler war... o deilde sende bilmiosun heralde az once 350 kg yazdın 250 kg olarak duzelttin o neolcak? ben en azından bska arabayı bilemiebilirim sen kendi aracını bilmiosun heralde kanka 250 den 220 e dustu bakalım daha nekadar dusucek

350 yazıp 250kg olarak mı düzelttim :D :D Tamam öyle olsun :D:D Yöneticiler düzeltilmiş yorumları görebiliyo bildiğim kadarıyla. Baksınlar. O mesaja sadece son cümleyi ekledim edit olarak..

350 yazıp 250kg olarak mı düzelttim :D :D Tamam öyle olsun :D:D Yöneticiler düzeltilmiş yorumları görebiliyo bildiğim kadarıyla. Baksınlar. O mesaja sadece son cümleyi ekledim edit olarak..

kanka sonrada 220 yaptın yeme beni ya senin mat zayıf yada aracının agırlıgını bilmiosun

Komple Eskoz sistemi(sonda orjinal son susturucu)
4-2-1 Headers
All Car Racing Chip
Yed marka komple İntake
Performans buji kabloları
Performans Bujiler

Bunlar var şimdilik...
Öncelikle şunu söyleyim. Orjinal susturucunun çapı, yapılan egzoz sisteminin çapından dar ise, yaptığınız egzoz sistemi hiçbir işe yaramaz. Buji kabloları ve buji ile zaten güç alamazsınız. Çok yüksek güçteki turbo araçlarda ancak 1-2hp fark yaratabiliyo bunlar.. 4-2-1 Headers orta devirleri güçlendirmek için takılan bir headers. Son devirlere etkisi azdır. Benim arabadan gerçekten daha doluymuş :) Kabloya kadar felan yazıyosak bende bide yüksek basınçlı benzin pompası var.

fark 100 kg bile olsa bu çok ciddi bir farktır. bildiğim kadarıyla her 7 kg 1 beygire eşit. 200 kg fark olsa buda arada 30 beygirlik bir farka eşittir

kanka sonrada 220 yaptın yeme beni ya senin mat zayıf yada aracının agırlıgını bilmiosun

En azından henüz binmediğim bir araç hakkında yorum yapmıyorum :)

---------- Post added at 01:35 ---------- Previous post was at 01:34 ----------

fark 100 kg bile olsa bu çok ciddi bir farktır. bildiğim kadarıyla her 7 kg 1 beygire eşit. 200 kg fark olsa buda arada 30 beygirlik bir farka eşittir
Ben o speclerdeki Golf'ün kısa şanzımanlısıyla denedim Mehmet Abi.. Cupra2'ye binmek, bakımlı temizine binmek herkese nasip olmuyo. İnsanlar ya gördüğü ölü Cupra2'lerle kıyaslıyo ya da bilmeden yorum yapıyo.

kardesim onu bende duydum ama o rakam bu araclar için deil ornegin palio cup leon cup araclar içindir. ozaman ole olsaydı araca 5 kişi bindir 90 kg den 65 hp kaybolmus oluyorki bu mumkun deildir zamanında benarastırmıstım bunu hatta eurosporttaki spiker demişti...

valla her iki araçta sınıfında çok güzel araçlar. ibiza cuprada golf gti da. ama ibiza cupra bana hafif olduğu için daha agresif geliyor

buragın aracla assa yukarı aynı oldugu için performansları ve motoru aynı oldugu için aracın pek bilinecek biseyi yok burda nokta atısı yapmıyoruz hp ler ve kg ler hakkında aşşa yukarı konusuoruz kanka

Geri
Üst Alt