Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2009 Style vs Stylance

.Serdar.

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhaba,

4 yıldır sahip olduğum 2009 model Leon aracımı satmaya karar verdim , aracı alırken model olarak Stylance demişlerdi, fakat şimdi sorgulattim ve aracımın Style olduğunu fark ettim. İnternette araştırma yapmama rağmen iki model arasındaki farkları bulamadım. Style modelini genel olarak makyajlı leonlarda (yeni göğüs olanlarda ) gördüm fakat benim aracım eski göğüs.
Modeller konusunda bilgisi olan biri yardım ederse sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Edit: şasi ile aracın bilgilerini buldum burda da stylance yazıyor arkadaş??

Ekli dosyalar

• IMG_20210108_162701.jpg
    IMG_20210108_162701.jpg
    223.1 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
Ben 2009 yılında temmuz ağustos gibi 2010 model makyajlı 1.6 leon almıştım. Sanki hatırladığım makyajlı kasalar bu tarih itibariyle stylance olarak girdi piyasaya. Ama emin de değilim. Ya da tam tersi olabilir. Üzerinden çok araba değiştirdim ama inan stylance olarak anımsıyorum.

Benim bulabildiğim bilgilere göre Leon makyajlı modele geçince Style ismini kullanmış, stylance makyaj öncesinde kalmış.Benim durumumda ise araç 0 alındığında sigortacı sisteme Style olarak girmiş galiba başka bir açıklama bulamadım . Tramer Style diyor , uluslararası şasi sorgusu stylance

Şimdi e devletten baktım
Dediğim gibi
2009 yılında alındı, 2010 model makyajlı kasa stylance yazıyor. Screenshot_20210109_230222.jpg

Ama şu da olabilir. Malum o senelerde haziran sonrası bir sonraki yıl olarak geçiyordu. Sonradan bu olayı yıl bazı olarak değiştirdiler. Sonradan stylance style olarak güncellenmiştir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-10-14-02-16-490_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-01-10-14-02-16-490_com.android.chrome.jpg
    111.9 KB · Görüntüleme: 19
Bu ilk aracın ülkeye girişinde olan belgede yazıldığı gibi oluyor tabi birçok maddeyi değiştirip isimleri de standart tuttular yazan ilgili kişiler de style görünce gerisini boşveriyorlar zaten

Geri
Üst Alt