Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2008 cupra yorumları...

2.5 ay olarak veriyolar sureyi yani 10-12 hafta arasında deişiyor ben 12 hafta olarak allıyorum sureyi yani subatın sonunda gelir diyolar ben martın ilk haftası gelicegini umuyorum daha beyaz olan cupra gelmedi onu bekliyoruz.... İns bi gelsede yeterki hep birlikte incelesek:)

---------- Post added at 23:28 ---------- Previous post was at 23:27 ----------

kanka bırak rodajdan once zorlamayı arabayı yagmura cıkartmıcam ara sokaklara girmicem okadar diyim size ben psikopatım araba bi gelsin bi kac gun içinde uyurum buyuk ihtimal...:D

aynı benim gibisin. valla şu anda piyasada en çok merak ettiğim araba. gelince inşallah inceleme fırsatımız olur

O değil ben kendi arabamdan cok bu gelicek ilk beyaz cuprayı bekliyorum tatile cıkmıcam onu gormek için okadar merak ettimki cıplak gozle nasıl gozukuyo???? gormedigimiz arabanın siparişini verdik yani 10 bin tl de kapora verdik.... insan cok merak ediyo...

O değil ben kendi arabamdan cok bu gelicek ilk beyaz cuprayı bekliyorum tatile cıkmıcam onu gormek için okadar merak ettimki cıplak gozle nasıl gozukuyo???? gormedigimiz arabanın siparişini verdik yani 10 bin tl de kapora verdik.... insan cok merak ediyo...

cupra beklemek de zor olsa walla :) hayırlı olsun aracın .

allah bize de bi cupra nasip eder inşallah :)

senin sarı cupra beyazdan daha güzel durur kanaatindeyim. sonuçta katalog rengi sarı bu arabanın.

bide artık son zamanlarda beyazın bilmemnesi çıktı yani o yuzden sarı daha guzel. bide renge bosuna 1.500 tl vermenin anlamı yok o paraya siyah sunroof daha mantıklı oldu. bide ilerde siyah jant attıkmı cok guzel durur gibi geliyo. aslında katologda gosterilen 5 kol içi cukur jant cok cok hosuma gitti ama 2.850 tl istiyolardı kalsın dedim...

orjinal jantları çok iyi fiyata satabilirsin bence. onun yerine dediğin gibi siyah veya koyu gri çok hoş bir jant alınabilir. ve sarıya çok güzel gideceğini düşünüyorum. ayrıca sunroof çok akıllıca bir seçim olmuş

Hayırlısı olsun inş... bekleme olayı cok pis bişi kocaman dogus 1 2 tane getirmeliydi bu aracı 7 tane sipariş war cunki...

neyse Allah sabır versin safa. gelince paylaşırız projelerimizi.

Geri
Üst Alt