Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2007 spot up orjinal 17 jant kutusunda ve s5 jant lastik

kardeşim onlarda hafif çizikler var ama lastikler sıfır gibi bu işin en dogrusu gelip görüp incelemektir ve ona gore karar vermektır.sport up için yarın gökhan gelicek mesela...

Abi doğru sölüosunda Ben Öğretmenim, Karsta görev yapıorum yaz tatili gelmeden nasıl geleyim... Benim oraya gelmem zaten Bin Lira.. :(

Abi doğru sölüosunda Ben Öğretmenim, Karsta görev yapıorum yaz tatili gelmeden nasıl geleyim... Benim oraya gelmem zaten Bin Lira.. :(
tmm da kardeşim sen nasıl düşünüyosun almayı veya bakmayı ? düşüncen ne ?

hayırlı satışlar

borcum olmasa düşünürdüm walla

kısmet artık

slm erkan
s5 lerin durumu nedir aceba kayserideyim biliyorsun gelip görme şansım yok senin verdiğin bilgi benim için yeterli ufak tefek çizikler gördüm resimlerde haliyle 2. el ama benim sormak istediğim jantlarda yamuk felan varmı balansta sorun çıkaracak bir darbesi veya onarımı ve kaynağı varmı aceba birde fiyat son ne olur lastikler sıfır ayarında demişsin zaten

Geri
Üst Alt