Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2006 leon arıyorum fiyat yadımı lütfenn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seat Leon 1.6 Sport 2006 Model 27.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 78071004#

linkteki aracı bi incele bence diğerinden daha ii böyle görüntüsü olduktan sonra bence bikaç boya olabilir önemli olan şaselerde sıkıntı olmasın ağır kazası olmasn aracın değişende yoksa bence on numara fiyat ii tüp var.. ben kesinlikle sport up diyorm.. leon var sport up var!!!

Murat, Emre nin önerdiği sport up a bende bakmıştım bugün. km biraz yüksek ama diri duruyor, fiyat da makul, satılsın diye güzel fiyat yazmış sahibi belli.

Sport up apayrı bişey:D

Murat, Emre nin önerdiği sport up a bende bakmıştım bugün. km biraz yüksek ama diri duruyor, fiyat da makul, satılsın diye güzel fiyat yazmış sahibi belli.

Sport up apayrı bişey:D
evet baktım abi araç güzel ve diri duruyor ancak kapıda boya var dedi 27000 tlye bırakıyor
km biraz yüksek ama lpgsiz kullanılmış lpg yeni takılmış kapıda boya olması içime sinmiyor.

murat 2-3 parça boya darbeden değilde ufak sürtmeler veya çiziklerden dolayı ise hiç sorun yapma bahsedilen araç tek parça boyalı ise sorun olmasın bence bir araç 95.000 km de ağır bakımları yapılmışsa fiyatta makul duruyor değerlendirelecek bir araç bence sana zavsiyem bu kadar boya olayına takılma...

evet baktım abi araç güzel ve diri duruyor ancak kapıda boya var dedi 27000 tlye bırakıyor
km biraz yüksek ama lpgsiz kullanılmış lpg yeni takılmış kapıda boya olması içime sinmiyor.

seni yönlendirmek gibi olmasın ama kapıda ki boya hiç önemli değil, benim arabada da sol arka kapıda boya var. şahsi fikrim; servisler kapıdaki hasarda ya sacı, yada kapıyı değiştirmek ister hep. sadece boya varsa ufak bir hasar olmuştur. 27 dediyse araç başında 26 zorda , 26.5 a alınır bu sport up. valla boyası senin antepte baktığın leondan daha canlı duruyor.ben leon alacak olsam, eskişehirdekine kesin bakardım... karar senin kardeşim..

habil güzel bir konuya değinmiş leonların kapı saçları büyük bir göçükte veya hasarda düzeltilemiyor kapı komple değişiyor

murat 2-3 parça boya darbeden değilde ufak sürtmeler veya çiziklerden dolayı ise hiç sorun yapma bahsedilen araç tek parça boyalı ise sorun olmasın bence bir araç 95.000 km de ağır bakımları yapılmışsa fiyatta makul duruyor değerlendirelecek bir araç bence sana zavsiyem bu kadar boya olayına takılma...

Üstad hepimizden tecrübeli, şuan kullandığı 5. leon, fikirlerini dikkate almak lazım...

26.750' ye kapatsan 1.250 TL kardasın, üstüne arabada güzel stoplar ve egzoz çıkışı var. Sport up olması da cabası ;) 1000 TL' ye triger setini şunu bunu değiştirip kafanı da rahat ettirdin mi girmezsin sanayiye 120k'ye kadar :)

sağ iki kapı,sol arka çamurluk,sağ önçamurluk,ve ön kaputta sağ üst tarafında yarısı parça boyalı aracın kaza kaydında herhangi bir kazası yok yani servis dışnda yapılmış çiziklerden ve sürtmelerden ama boya olyaı biraz fazla değilmi üstadlarım.

sağ iki kapı,sol arka çamurluk,sağ önçamurluk,ve ön kaputta sağ üst tarafında yarısı parça boyalı aracın kaza kaydında herhangi bir kazası yok yani servis dışnda yapılmış çiziklerden ve sürtmelerden ama boya olyaı biraz fazla değilmi üstadlarım.

ilanda 2,3 parça yazdığı bu muymuş? neresi kalmışki boyanmamış. sen sadece kapı boyalı diyince heyecan yaptık bizde:D.

26.750' ye kapatsan 1.250 TL kardasın, üstüne arabada güzel stoplar ve egzoz çıkışı var. Sport up olması da cabası ;) 1000 TL' ye triger setini şunu bunu değiştirip kafanı da rahat ettirdin mi girmezsin sanayiye 120k'ye kadar :)

evet çok mantıklı ama boya durumunu yukarıda yazdım ayrıca adana-eskişehir yolculuğu 600-700 tl ye mal olur yani hesapta yükselmeler oluyor kardeşim slında bununda öenmi yok sonuçta sport up ama boya durumu çok fazla bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt